Wielki konkurs od Citibanku – 250 tys. zł nagrody pieniężnej, smartfony i gwarantowane 250 zł do Biedronki

0

Citibank wystartował z nową kampania promocyjną. Nowa promocja ma formę konkursu i umożliwia wygranie nawet 250 tys. zł. Uczestnicy mogą również wygrać smartfony Samsung Galaxy A6. Dodatkowo dla wszystkich osób, które spełnią warunki promocji Citi przewidział e-kod o wartości 250 zł do wydania w sklepach Biedronka. Łączna pula nagród wynosi 500 tys. zł

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci, którzy od 1 czerwca 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo należy spełnić minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej:

wiek – minimum 18 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto – minimum 2500 zł.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności musimy złożyć wniosek o kartę kredytową – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik Citibanku, w celu dokończenia procesu wyrabiania karty kredytowej. Po pozytywnej weryfikacji danych osobowych i zdolności kredytowej będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę za pośrednictwem kuriera.

Do promocji można przystąpić do 1 października 2018 r. Podczas składania wniosku należy zaznaczyć wymagane zgody (w tym na przesyłanie informacji handlowych) oraz podać propozycję hasła reklamowego dla karty kredytowej Citi Simplicity – o czym więcej przeczytacie w dalszej części wpisu.

Jak zdobyć 250 zł do Biedronki?

Uczestnicy promocji – poza możliwością zgarnięcia nagrody głównej w konkursie – mogą zdobyć voucher o wartości 200 zł na zakupy w sklepach Biedronka. Wystarczy po otrzymaniu karty zalogować się do bankowości internetowej Citibank Online oraz wykonać otrzymaną kartą transakcje na łączną kwotę 1 000 zł. Obydwa warunki należy spełnić nie później niż do 30 listopada 2018 r.

Bank wyśle e-kod na kwotę 250 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Wiadomość zostanie wysłana za pośrednictwem bankowości internetowej Citibank Online.

Konkurs na najlepsze hasło promocyjne

Konkurs Citibanku polega na wymyśleniu hasła promującego kartę kredytową Citi Simplicity. Nasze hasło musimy podać podczas wnioskowania o kartę kredytową. Konkurs zostanie rozstrzygnięty 17 grudnia 2018 r. Zwycięzcy zostaną poinformowani do 16 stycznia 2019 r. Główną nagrodą w konkursie jest 250 tys. zł (słownie: ćwierć bańki PLN-ów :)). Na kolejne 200 osób czekają smartfony Samsung Galaxy A6 Dual 2018. Wartość takiego telefonu szacuje się na 1300 zł.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową w Citi i weźmiesz udział w konkursie

Komentowanie zamknięte do odwołania