Lokata Bezkarna na 3,5% od BGŻ Optima teraz z premią 50 zł

0

Znienacka pojawiała się bardzo dobra promocja związana z Lokatą Bezkarną. Teraz osoby otwierający ten depozyt na 3,5% w BGŻ Optima mogą dodatkową otrzymać 50 zł premii. Nie dość, że otrzymujemy niezłe oprocentowanie to jeszcze dodatkowo możemy liczyć na „pięć dyszek”. Uwaga, warto się pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych wniosków wynosi tylko 1000 sztuk.

Jak zdobyć 50 zł za założenie Lokaty Bezkarnej?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów – czyli osób, które przez ostanie 12 miesięcy nie posiadały konta oszczędnościowego w BGŻ Optima. Osoby będące klientami BGŻ BNP Paribas nie są wykluczone z promocji.

Jeżeli jesteście nowymi klientami i chcecie wziąć udział w promocji – to wystarczy zarejestrować się na tej stronie i złożyć wniosek o Lokatę Bezkarną i Konto oszczędnościowe Smart. Przy okazji należy zaznaczyć wymagane zgody – m.in. oświadczenie zapoznania się z regulaminem promocji. Jeśli pula promocyjnych wniosków nie zostanie wyczerpana przed czasem (1000 sztuk), to promocja zakończy się 6 sierpnia 2018 r.

Najpóźniej do 13 sierpnia 2018 r. należy zawrzeć umowę o darmowe konto oszczędnościowe Smart i Lokatę Bezkarną. Minimalna kwota depozytu musi wynieść 1000 zł.

Warunkiem otrzymania 50 zł premii jest utrzymanie lokaty przez 3 miesiące. Po spełnieniu wszystkich warunków powinniśmy otrzymać potwierdzenie przyznania premii za pośrednictwem maila. Informację dostaniemy najpóźniej do 3 grudnia 2018 r. Premia zostanie przelana do 20 grudnia 2018 r. na konto oszczędnościowe Smart. W międzyczasie – do 18 grudnia – będziemy musieli uzupełnić dane wymagane do otrzymania premii (link znajdziemy w mailu potwierdzającym przyznanie premii).

Co oferuje Lokata Bezkarna i Konto Smart?

Lokata Bezkarna to jedna z lepszych ofert na rynku. Oprocentowanie lokaty wynosi 3,5% w skali roku. Depozyt jest otwierany na okres 3 miesięcy. Środki jakie możemy zdeponować na lokacie wynoszą od 1 tys. zł do 20 tys. zł.

Z kolei Konto oszczędnościowe Smart gwarantuje 2,6% w skali roku, ale tylko do 26 lipca 2018 r. – wtedy kończą się promocyjne warunki. Prawdopodobnie BGŻ Optima znowu podniesie oprocentowanie po 26 lipca. Maksymalny depozyt może wynieść 100 tys. zł. Konto jest darmowe w prowadzeniu.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj zarejestrujesz się w promocji i złożysz wniosek o Lokatę Bezkarną

Komentowanie zamknięte do odwołania