Konto Maksymalne w nowej promocji – 150 zł premii za transakcje bezgotówkowe

0

BGŻ BNP o wiele więcej promocji oferuje w ramach Konta Optymalnego. Jednak od niedawna na dodatkowe korzyści mogą liczyć osoby, które założą rachunek dla młodych osób – Konto Maksymalne. Rachunek jest przeznaczony dla osób w wieki do 26 lat. W zamian za otworzenie rachunku osobistego i spełnienie warunków – można otrzymać premię pieniężną o wartości 150 zł. 

Kto może skorzystać z promocji?

Rachunek oferowany w ramach promocji to Konto Maksymalne dla osób w wieku 18-26 lat. Tylko osoby, które będą miały nieukończone 26 lat mogą skorzystać z promocji. Dodatkowo, obowiązuje okres karencji – czyli wykluczenie osób, które posiadały konta oszczędnościowo-rozliczeniowe w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące przed dniem złożenia wniosku.

Jeśli spełniamy warunki karencji i wieku, to możemy przystąpić do promocji – rejestrując się na tej stronie.  Po rejestracji należy złożyć wniosek o Konto Maksymalne z kartą debetową. Zrobimy to za pomocą linku wygenerowanego po rejestracji i przesłanego na nasz adres mailowy.

Jak zdobyć 150 zł premii?

Gdy nasz rachunek będzie aktywny, wystarczy wykonywać transakcje bezgotówkowe. Bank będzie premiował 1 płatność kartą dziennie o min. wartości 5 zł. W zamian otrzymamy 1 zł za taką transakcję. Miesięcznie można otrzymać maks. 25 zł. Premia zostanie wypłacona, jeśli w ciągu miesiąc wydamy min. 300 zł i wykonamy co najmniej 5 płatności.

Premia (maks. 25 zł) będzie wypłacana przez 6 miesięcy – co łącznie może dać 150 zł.

Premia będzie wypłacana do 8. dnia miesiąca – lub w najbliższy dzień roboczy – następującego po miesiącu spełnienia warunków.

Tutaj sprawdzicie regulamin promocji

Co oferuje Konto Maksymalne?

Przez to, że Konto Maksymalne jest oferowane młodym osobom, jest praktycznie pozbawione opłat. Teoretycznie zapłacimy za kartę debetową. Jednak opłaty unikniemy… jeśli mamy mniej niż 26 lat. Korzystanie z konta i karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz przelewy internetowe są bezpłatne

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i założycie Konto Maksymalne

Komentowanie zamknięte do odwołania