150 zł premii za założenie Konta 360° w Millennium i 250 zł za skuteczne polecanie rachunku

2

Bank Millennium, w ramach promocji, co jakiś czas wynagradza nowych klientów, którzy otworzą Konto 360º. Tym razem do zdobycia jest 150 zł premii za otworzenie rachunku osobistego i do 250 zł za polecanie konta innym osobom.

W akcji promocyjnej związanej z Kontem 360° mogą wziąć udział nowy klienci, których regulamin określa tak:

(…) jest nowym klientem Banku, tj. takim który nie korzystał dotychczas z produktów Banku i na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku albo jest byłym klientem Banku, tj. takim, który był klientem Banku oraz na dzień rozpoczęcia Akcji nie ma produktu w Banku, ani nie jest procesowany żaden wniosek o jakikolwiek produkt Banku i wcześniej nie korzystał z jakiejkolwiek promocji przy zakładaniu konta w Banku (nie dotyczy którejkolwiek edycji promocji „Zyskaj 360 zł”)

Jeśli spełniamy powyższy punkt regulaminu, to możemy przystąpić do promocji i złożyć wniosek o konto. Na wstępie należy zarejestrować się na specjalnej stronie promocji – pod tym adresem. Przy okazji należy zaznaczyć odpowiednie zgody. Dalej cały proces przebiega standardowo. Po zarejestrowaniu się otrzymamy wiadomość na podany przez nas adres mailowy, w której będzie znajdował się link do wniosku o Konto 360°.

Czas na rejestrację w promocji i złożenie wniosku o konto mamy do 25 lutego 2018 r. Z kolei do 28 lutego 2018 r. musimy zawrzeć umowę. Możemy to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku.

150 zł za aktywne korzystanie z konta

Za otworzenie i aktywne korzystanie z konta 360°, możemy zdobyć 150 zł premii. Aby otrzymać bonus, musimy spełnić dwa warunki w dwóch kolejnych miesiącach – czyli w marcu i kwietniu 2018 r. Pierwszym warunkiem jest zapewnienie wypływów na koncie na kwotę min. 1000 zł. Drugim warunkiem jest wykonanie przynajmniej jeden płatności bezgotówkowej – kartą lub BLIKiem.

Po spełnieniu warunków promocji, do 16 maja 2018 r. powinniśmy otrzymać wiadomość na adres e-mail podany podczas rejestracji w promocji. Następnie w ciągu 7 dni od otrzymania informacji o przyznaniu premii będziemy musieli zalogować się na swoje konto na stronie promocji i uzupełnić dane wymagane do wypłaty premii – m.in. numer rachunku założonego w promocji. 150 zł powinno znaleźć się na naszym koncie najpóźniej do 31 maja 2018 r.

Regulamin promocji znajduje się tutaj.

Polecanie konta znajomym – do 250 zł premii

Kolejnym sposobem na zdobycie premii jest polecanie Konta 360º znajomym. Jeśli ktoś z naszego polecenia (specjalnie wygenerowanego przez nas kodu promocyjnego) założy rachunek w Banku Millennium, w zamian otrzymamy 50 zł premii. Dodatkowo, osoba polecana musi spełnić warunki promocji, w której można zdobyć 150 zł premii (wpływy + transakcja bezgotówkowa). Maksymalnie możemy zgarnąć do 250 zł premii – co oznacza, że konto możemy polecić maks. 5 osobom.

Co oferuje Konto 360°?

Korzystanie z Konta 360° kosztuje 4,99 zł miesięcznie. Jednak spełnienie warunków promocji sprawi, że rachunek stanie się całkowicie darmowy. Za prowadzenie konta, korzystanie z karty i wypłaty z bankomatów nic nie zapłacimy. Z kolei zakładając Konto 360° Student do uniknięcia opłat wystarczy wykonanie jednej transakcji kartą w ciągu miesiąca na dowolną kwotę.

Warto dodać, że Millennium oferuje niezłe warunki na rachunku oszczędnościowym. Konto Oszczędnościowe Profit gwarantuje 2,7 proc. w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do kwoty 100 tys. zł.

Kliknij tutaj i weź udział w promocji Banku Millennium, w której do zdobycia jest do 400 zł premii

2 komentarze

    • Można było być, chodzi o uczestnictwo w promocjach Millennium. Jeżeli w jakiejś się uczestniczyło, to jest się wykluczonym z promocji.