Zniżka 30 zł na zakupy w bdsklep.pl za płatność BLIKIEM

0

Co jakiś czas pojawiają się promocje związane z płatnościami za pomocą BLIKA. Niedawno można było zyskać rabat na zakupy w Allegro lub 20 zł na zakupy w jednej z księgarni internetowych. Obecnie płacąc BLIKIEM możemy zdobyć bon o wartości 30 zł na następne zakupy w sklepie internetowym bdsklep.pl.

Tym razem w promocji związanej z BLIKIEM do zgarnięcia jest voucher na zakupy w bdsklep.pl. Jest to internetowy sklep, gdzie możemy kupić m.in. produkty spożywcze, chemię i kosmetyki czy też sprzęt AGD.

By zdobyć zniżkę, należy zrobić zakupy w bdsklepie na min. 150 zł. Warunkiem otrzymania rabatu na następne zakupy jest opłacenie zakupów za pomocą BLIKA. Voucher o wartości 30 zł zostanie na przekazany w ciągu 5 dni roboczych od wykonania zakupów. Bon będzie ważny do 31 stycznia 2018 r.

Bon można wykorzystać przy okazji następnych zakupów. Nie ma ograniczeń co do kwoty tych zakupów. Co ciekawe, kolejne wydanie 150 zł w bdsklepie i wykorzystanie BLIKA, będzie oznaczać przyznanie następnego bonu o wartości 30 zł – pod warunkiem, że zakupy zostaną zrobione jeszcze w grudniu br.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Z BLIKIEM wiąże się jeszcze jedna promocja. Od niedawna w aplikacji jakdojade.pl można kupować bilety do komunikacji miejskiej. Jeśli za bilet zapłacimy za pomocą BLIKA, to cen biletu zostanie obniżona o 50%.

Komentowanie zamknięte do odwołania