Zapłać Visa Checkout w bdsklep.pl i zgarnij 50 zł zniżki na zakupy

0

Visa Checkout to cyfrowy portfel, który umożliwia posiadaczom kart Visa płatności bezgotówkowe w internecie. Co jakiś czas Visa organizuje promocje, które mają zachęcić do korzystania z Visa Checkout. Tym razem za wykonanie zakupów w bdsklep.pl i opłacenie ich za pomocą Visa Checkout uczestnicy promocji mogą zdobyć 50 zł rabatu.

Na wstępie, aby móc skorzystać z Visa Checkout, należy zarejestrować się na stronie usługi – pod tym adresem. Podczas rejestracji klienci VISA muszą podać dane znajdujące się na karcie (Imię i nazwisko posiadacza, nr karty, kod CCV i datę ważności). Dzięki temu, klient posiadający kartę VISA będzie mógł za pomocą jednego kliknięcia opłacić zakupy w wybranym sklepie internetowym. Poniżej filmik instruktażowy “z czym się je” Visa Checkout.

50 zł rabatu w bdsklep.pl

Warunki nowej promocji związanej z Visa Checkout są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy w bdsklep.pl i opłacić je za pomocą Visa Checkout. Wartość zakupów musi wynieść min. 150 zł. Rabat 50 zł otrzymamy, jeśli będą to nasze pierwsze zakupy w bdsklep.pl, za które zapłacimy Visa Checkout. Zniżka zostanie automatycznie naliczona przy płatności. Promocja trwa do 31 maja 2018 roku. Może zostać zakończona przed czasem, jeśli wyczerpie się pula rabatów. O zakończeniu promocji zostaniem poinformowani na stronie sklepu.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania