Za założenie eKonta w mBanku otrzymamy nawet 9 miesięcy abonamentu PlayStation Plus!

0

Tego jeszcze nie grali! mBank nawiązał współpracę z PlayStation, dzięki czemu gracze mogą liczyć na rabaty, promocje, a przede wszystkim bezpłatny abonament w PlayStation Plus przez 9 miesięcy.

Dzięki współpracy mBanku i PlayStation, osoby które otworzą eKonto mogą skorzystać z promocyjnej oferty i zyskać dostęp do PlayStation Plus za darmo przez 9 miesięcy. Dodatkowo bank umożliwia wyrobienie wirtualnej karty debetowej. Karta VISA umożliwia bezpieczne transakcje w internecie w złotych i euro.

Z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci, którzy są zdefiniowani tak:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2016 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017 lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy bądź rachunek oszczędnościowy o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

Osoby chcące skorzystać z promocji, w której otrzymamy 9-miesięczny dostęp do PlayStation Plus za darmo, muszą otworzyć konto w mBanku do 31 stycznia 2018 roku. Warunkiem otrzymania pierwszej bezpłatnej subskrypcji na PlayStation Plus jest zalogowanie się do aplikacji mBanku przynajmniej raz i wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych na dowolne kwoty. Czas na to mamy do 31 stycznia 2018 r. W zamian bank przyzna nam kod na 3-miesięczny abonament w PlayStation Plus.

Jeśli będziemy chcieli przedłużyć abonament na kolejne 3 miesięcy nie ponosząc przy tym kosztów, będziemy musieli zapewnić wpływy na koncie na kwotę 1000 zł (osoby do 24. roku życia 500 zł) i wykonać 10 transakcji w kolejnych miesiącach (marzec, kwiecień, maj).

Kolejny 3-miesieczny abonament zostanie nam przyznany jeśli spełnimy powyższe warunki w miesiącach czerwiec lipiec, sierpień.

Dzięki temu, otwierając teraz eKonto w mBanku możemy otrzymać darmowy abonament PlayStation Plus przez 9 miesięcy do końca sierpnia 2018 roku. Warto dodać, że 3 miesięczna subskrypcja kosztuje 100 zł, a roczna 240 zł. Korzystając z promocji mBanku zaoszczędzimy ok. 300 zł.

Tutaj podaję link strony promocji

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji “Konto dla Gracza”

Co oferuje eKonto w mBanku?

eKonto Standard to bardzo dobry i darmowy rachunek osobisty. Konto może być w pełni bezpłatne, jeśli będziemy aktywnie z niego korzystać. Standardowa opłata za korzystanie z karty wynosi 4 zł. Jeśli wykonamy 5 transakcji bezgotówkowych w ciągu miesiąca, opłata zostanie zniesiona. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w sieciach mBanku, BZ WBK, Euronetu i Planet Cashu – pod warunkiem, że kwota wypłaty wyniesie min. 100 zł (poniżej tej sumy zapłacimy 1,3 zł). Bezpłatne wypłaty umożliwia za to aplikacja BLIK. Za wypłaty w pozostałych bankomatach zapłacimy 7 zł.

Komentowanie zamknięte do odwołania