Zakupy z kontem w BGŻ BNP Paribas – czyli 150 zł do wydania w sklepach Biedronka, Decathlon lub H&M

0

To kolejna promocja BGŻ BNP Paribas, w której za otworzenie rachunku osobistego można zyskać premie lub vouchery. Tym razem nowi klienci mogą zgarnąć bony do jednej z sieci sklepów: Biedronka, Decathlon lub H&M. W sumie do zdobycia są trzy bony warte 50 zł każdy.

Aby wziąć udział w promocji, należy być nowym klientem – czyli osobą nieposiadającą żadnego konta BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące. Osoby posiadające np. kartę kredytową w BGŻ BNP mogą wziąć udział w promocji. Wykluczeni są tylko klienci mający ROR-y w tym banku.

Jeśli możecie przystąpić do promocji, to wystarczy, że zarejestrujecie się na specjalnej stronie – pod tym adresem. Podczas rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody. Na tej stronie wygeneruje się link do wniosku o konto w BGŻ BNP. Czas na dopełnienie wszystkich formalności i aktywowanie konta mamy do 30 czerwca 2018 r. W promocji przewidziano 35 tys. wniosków możliwych do złożenia. Jeśli zostanie osiągnięty ten limit, to promocja skończy się przed 30 czerwca.

3×50 zł do Biedronki, H&M lub Decathlonu za spełnienie warunków

W promocji można zdobyć bony do sklepów Biedronka, H&M lub Decathlon. Uczestnik promocji sam wybiera, które bony chce otrzymać (podczas rejestracji na stronie promocji wybieramy sieć sklepów). Na wstępie, aby móc zdobyć bony do wybranych sklepów, należy zalogować się do bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej GOmobile. Należy to zrobić do 15 lipca 2018 r.

Bony otrzymamy za wykazanie aktywności w korzystaniu z konta. Bony można zdobywać przez trzy kolejne miesiące. 50 zł zostanie przyznane za zrobienie min. jednego przelewu z nowego konta i wykonanie kartą płatności na min. 300 zł w danym miesiącu. Należy to zrobić w miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania.

Przykład:

Nie wszystkie płatności będą uznawane przez bank. Z promocji wykluczone są transakcje o następujących kodach MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Wiadomość o przyznaniu bonu (w postaci e-kodu) zostanie wysłana na adres mailowy do 16. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. E-kod zostanie wysłany SMSem do 20. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w jednym z miesiąców wyklucza z otrzymania kolejnych bonów.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i założycie konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Komentowanie zamknięte do odwołania