Wznowienie promocji w Orange Finanse – rabat do 150 zł na usługi mobilne i konto oszczędnościowe na 3,6%

0

Orange Finanse wznawia znaną promocję związaną z kontem osobistym. Dodatkowe korzyści są oferowane klientom usług mobilnych Orange. Za aktywne korzystanie z konta i płatności kartą klienci Orange mogą otrzymać zwrot środków za transakcje bezgotówkowe. Poza tym uczestnicy promocji mogą liczyć na gwarancję braku zmian opłat za konto oraz niezłe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Kolejna edycja promocji jest skierowana do osób, które nigdy nie były klientami Orange Finanse. Według regulaminu wykluczone są osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek oszczędnościo-rozliczeniowy w Orange Finanse od 2 października 2014 r. (Orange Finanse powstał w 2014 roku we współpracy mBanku z Orange Polska).

Drugim warunkiem jest posiadania usług mobilnych od Orange (lub zamówienia ich). Uznawani będą także klienci korzystający z oferty Orange na kartę.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, to możemy swobodnie otworzyć rachunek osobisty. Przy wnioskowaniu o konto musimy zaakceptować regulamin promocji oraz zaznaczyć odpowiednie zgody marketingowe – w tym na przekazywanie danych objętych tajemnicą bankową na rzecz Orange Polska.

Umowę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub przez przelew weryfikacyjny (jeśli nasz dotychczasowy bank pozawala na to).

Do promocji możemy przystąpić do 1 lutego 2018 r.

Jakie korzyści zyskujemy uczestnicząc w promocji Orange Finanse?

Po pierwsze, osoby posiadające usługi mobilne od Orange mogą otrzymywać rabat w wysokości 10 zł. Kwota ta będzie potrącana od naszego rachunku, jaki wystawi nam Orange Polska. Rabat otrzymamy, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą debetową lub BLIKiem na min. 300 zł. W ten sposób za rachunek za telefon zapłacimy 10 zł mniej w danym miesiąca spełnienia warunków (lub otrzymamy dodatkowe doładowanie o wartości 10 zł – jeśli korzystamy z Orange na kartę)

W sumie rabat możemy otrzymywać przez 12 miesięcy – co daje 120 zł zwrotu kosztów za usługi mobilne w ciągu trwania promocji. Pierwszy rabat można zyskać za miesiąc, w którym podpisaliśmy umowę lub za kolejny po podpisaniu umowy – zależy to od nas.

Kolejnym bonusem, który możemy otrzymać, jest 30 zł premii za zgarnięcie wszystkich 12 rabatów możliwych do zdobycia. 30 zł również będzie przyznane nam w postaci rabatu na usługi mobilne lub doładowania.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji „Super Bank dla Klientów Orange, jesień 2017” 

Na Dobry Start z Orange – gwarancja opłat i konto oszczędnościowe

To nie wszystko, jeśli chodzi o korzyści, jakie możemy zyskać uczestnicząc w promocjach Orange Finanse. Oprócz rabatów, Orange gwarantuje niezmienności niektórych opłat przez 2 lata od dnia przystąpienia do promocji. Nie poniesiemy opłat za: korzystanie z konta osobistego, przelewy internetowe, używanie karty debetowej oraz opłat za wypłaty z bankomatów.

Tutaj możecie sprawdzić, jakie opłaty się nie zmienią przez czas trwania promocji oraz regulamin – „Dobry Start z Orange Finanse, jesień 2017”

Poza brakiem opłat za podstawowe czynności i zagwarantowaniem takiego stanu przez 24 miesiące – nowi klienci uczestniczący w opisywanej promocji, mogą założyć atrakcyjne konto oszczędnościowe. Oprocentowanie rachunku wynosi 3,6% w skali roku i obowiązuje do kwoty 10 tys. zł. Promocyjne oprocentowanie jest gwarantowane przez 6 miesięcy od otwarcia rachunku. Konto oszczędnościowe należy założyć w ciągu 60 dni od otwarcia konta osobistego. Dodatkowym warunkiem, który zapewni nam promocyjne oprocentowanie jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na min. 300 zł (pokrywa się to ze wcześniejszym warunkiem, pierwszej promocji, w której możemy uzyskać rabat na usługi mobilne).

Tutaj złożysz wniosek o konto osobiste w Orange i weźmiesz udział w promocjach!

Komentowanie zamknięte do odwołania