Wznowienie promocji Citibanku – sprawdź jak zdobyć 400 zł do drogerii Douglas

0

Wznowiona została promocja związana z kartą kredytową Citibanku. To już III edycja dobrze znanej akcji. Ponownie możemy otrzymać 400 zł do wydania w drogeriach Douglas. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity. Warunki otrzymania vouchera są jeszcze prostsze niż wcześniej.

Voucher za kartę kredytową

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, czyli osoby które od 1 stycznia 2015 r. nie posiadały żadnej karty kredytowej w Citibanku. Warto też zaznaczyć, że osoby chętne do wzięcia udziału w promocji muszą posiadać zdolność kredytową. Minimalne warunki Citibanku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe warunki, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Czas na to mamy do 31 stycznia 2018 r. Po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku, który przeprowadzi krótką rozmowę w celu weryfikacji danych i zdolności kredytowej. Po pozytywnym rozpatrzeniu naszego wniosku, w ciągu kilku dni powinien odwiedzić nas kurier w celu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Jak zgarnąć 400 zł do Douglas?

Gdy już będziemy posiadali kartę kredytową, będziemy musieli spełnić dwa warunki. Przynajmniej raz zalogować się do serwisu transakcyjnego Citibanku, nie później, niż do drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Możemy to zrobić także za pomocą aplikacji mobilnej. Drugim warunkiem jest wykonanie przynajmniej po 5 płatności bezgotówkowych w ciągu dwóch kolejnych miesiącach. W sumie należy dokonać min. 10 transakcji kartą. Podpisując umowę w październiku warunki będziemy musieli spełnić do końca grudnia 2017 r.

Voucher otrzymamy w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków w postaci kodu rabatowego, który zostanie przesłany za pośrednictwem serwisu transakcyjnego Citibanku. Voucher możemy wykorzystać do 30 listopada 2018 r. w sklepie stacjonarnym lub internetowym drogerii Douglas.

Na sam koniec należy wspomnieć, że karta kredytowa, którą możemy wybrać – Citi Smiplicity jest całkowicie darmowa. Oczywiście należy pamiętać, że od wykorzystanych środków zapłacimy odsetki – pod warunkiem, że nie spłacimy zadłużenia w ciągu tzw. grace period (okres rozliczeniowy karty kredytowej trwa z reguły ok. 50 dni).

Regulamin promocji znajdziecie tutaj.

Wniosek o kartę można złożyć za pośrednictwem tego linku.

Komentowanie zamknięte do odwołania