Wróciła promocja Citibanku i Morele.net – sprawdź jak zdobyć 400 zł na zakupy sprzętu elektronicznego

0

Wróciła promocja związana z kartą kredytową od Citibanku z voucherem do wykorzystania w morele.net. Po akcjach, w których mogliśmy wygrać bon o wartości 400 zł w takich sklepach jak: Answear, mall.pl czy Allegro – teraz wróciła możliwość wyrobieni karty kredytowej Citibanku i otrzymania vouchera do sklepu morele.net.

Z promocji mogą skorzystać wyłącznie nowi klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Dodatkowo bank wymaga od nas minimalnej zdolności kredytowej:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy powyższe wymagania, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Po wysłaniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku. Przeprowadzi rozmowę i dokończy proces wnioskowania o kartę kredytową. Następnie po przejściu weryfikacji, za pośrednictwem kuriera będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę.

Warunki otrzymania vouchera

Po otrzymaniu karty kredytowej, podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić jest zalogowanie się do systemu bankowości internetowej Citibanku.

Drugim warunkiem jest wykonanie transakcji kartą na min. 1000 zł. Oba warunki należy spełnić do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy. Podpisując umowę w sierpniu, warunki trzeba spełnić do końca października.

Po spełnieniu warunków promocji otrzymamy informację o otrzymaniu vouchera za pomocą systemu bankowości internetowej Citi. Voucher o wartości 400 zł do wydania w sklepie morele.net otrzymamy w postaci kodu rabatowego. voucher będzie ważny do 31 sierpnia 2018 r. Do promocji można przystąpić do 31 grudnia 2017 r.

Wybór karty kredytowej

Uczestnicy promocji Citibanku mogą wybierać pomiędzy karatami MasterCard World i Citi Simplicity. Ta druga jest praktycznie darmowa w korzystaniu. Nie posiada przede wszystkim opłaty miesięcznej za korzystanie karty. Koszt jaki poniesiemy to odsetki, jeśli nie spłacimy wykorzystanego kapitału w okresie grace period (56 dni).

Tutaj zamieszczam regulamin promocji.

Tutaj złożysz wniosek o kartę w Citi i zgarniesz bon o wartości 400 zł do wydania na morele.net

Komentowanie zamknięte do odwołania