Wraca promocja konta mBiznes – do 250 zł premii za przelewy do ZUS

0

W najnowszej edycji promocji mBanku, związanej z kontem firmowy mBiznes, można zgarnąć do 250 zł premii. Podstawowa premia wynosi 100 zł i można ją zdobyć otwierając rachunek firmowy w mBanku. Obecnie serwis bankier.pl dorzuca 150 zł premii.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów biznesowych, którzy są tak określani przez regulamin:

W Promocji mogą uczestniczyć tylko przedsiębiorcy w rozumieniu ustawy z dnia 2 lipca 2004 r. o swobodzie działalności gospodarczej (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r., poz. 584 z późn. zm.) uprawnieni do zawarcia umowy dotyczącej Produktu mBanku na warunkach określonych przez mBank dla Produktów mBank (dalej: „Uczestnik”), z zastrzeżeniem Pkt II.2 i II.3 Regulaminu.

Z promocji wykluczeni są:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu, posiadała jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2017 r.”

Jak otrzymać premię od bankier.pl?

Osoby, które mogą skorzystać z oferty promocyjnej, muszą najpierw zarejestrować się na stronie promocji– pod tym adresem i złożyć wniosek o otworzenie konta mBiznes Standard. Czas na to mamy do 28 lutego 2018 r. Zrobimy to za pomocą linku, który zostanie wygenerowany po rejestracji na stronie promocji. Warto pamiętać, aby zaznaczyć zgodę na przekazanie danych organizatorowi promocji (bankier.pl), które są objęte tajemnicą bankową.

Od złożenia wniosku mamy 30 dni na podpisanie umowy o rachunek firmowy. Z tego wynika, że umowę należy zawrzeć do 31 marca 2018 r. Po otworzeniu konta, musimy w ciągu miesiąca (nie później niż do 30 kwietnia 2018 r.) wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty (lub wykonać przelew na rachunek spoza mBanku).

Spełnienie powyższych warunków oznaczać będzie otrzymanie premii 150 zł od serwisu bankier.pl. Informację o przyznaniu bonusu otrzymamy najpóźniej do 31 maja 2018 r. Od otrzymania powiadomienia o zdobyciu premii, będziemy mieć 5 dni roboczych na wypełnienie danych na stronie promocji – mbiznes8.zgarnijpremie.pl. Wypłata premii nastąpi po 14 dniach od wysłania powiadomienia.

Polecam sprawdzić regulamin promocji od bankier.pl „150 zł na start”

Druga część promocji – czyli 100 zł od mBanku i zwolnienie z opłat

W promocji organizowanej tylko przez mBank można zdobyć 100 zł premii. Jeśli otworzymy konto mBiznes, wystarczy wykonać jeden przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł. Trzeba to zrobić w ciągu miesiąca od otworzenia konta. Jeśli to zrobimy, 100 zł premii zostanie przelane w następnym miesiącu po miesiącu od spełnienia warunków na nasz rachunek.

W ramach promocji bank gwarantuje także zwolnienie ze wszystkich opłat związanych z rachunkiem firmowym przez okres 2 lat. Uczestnikom promocji przysługują darmowe przelewy, bezpłatne korzystanie z karty oraz brak opłat za prowadzenie konta i wypłaty z wybranych bankomatów (sieci mBanku, Planet Cash, Euronet, BZ WBK). Standardowa opłata za prowadzenie konta to 9 zł miesięcznie – do ominięcia przy wykonaniu przelewu do ZUS-u. Z kolei bez promocji, za korzystanie z karty zapłacimy 5 zł miesięcznie – chyba że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł.

Tutaj zamieszczam regulamin części promocji organizowanej tylko przez mBank „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”

Za pomocą tego linku weźmiesz udział w promocji mBanku i bankier.pl

Komentowanie zamknięte do odwołania