Urodzinowa lokata w Banku Ochrony Środowiska

0

BOŚ Bank oferuje bardzo ciekawą lokatę z okazji swoich urodzin. Warto z niej skorzystać, ponieważ aż taka okazja może się nam więcej nie przydarzyć. Jeżeli tylko macie duże kwoty pieniędzy, które chcecie zainwestować, to trzeba koniecznie zapoznać się z ofertą Banku Ochrony Środowiska.Kredyt samochodowy

Lokujemy pieniądze długoterminowo

Bank Ochrony Środowiska przygotował z okazji swoich urodzin, lokatę długoterminową, bo trwającą przez okres 25 miesięcy. Warto jednak rozważyć możliwość jej założenia, szczególnie, jeśli mamy dużo pieniędzy, które chcemy korzystnie zainwestować. Bank Ochrony Środowiska oferuje aż 3% w skali roku, jako oprocentowanie za środki pieniężne, które zostaną umieszczone na lokacie przez klientów banku. Jeśli nimi nie jesteśmy i nie chcemy zakładać rachunku oszczędnościowo – rozliczeniowego, to możemy założyć samą lokatę, ale oprocentowanie jej będzie wynosić mniej o 0,25%. Otrzymamy, więc 2,75% w skali roku, co również jest atrakcyjną wysokością oprocentowania. Szczególnie, jeśli spojrzymy na to pod kątem tego, że mamy zapewnione tak wysokie oprocentowanie przez ponad dwa lata!

Ucieszą się na pewno zamożni klienci Banku Ochrony Środowiska, ponieważ bank ten nie ustalił maksymalnej kwoty, jaką możemy na lokacie umieścić. Każdy więc może wpłacić jakąkolwiek chce kwotę. Znajdą się pewnie tacy, co zainwestują po kilkaset tysięcy złotych. Na tak dużych sumach pieniędzy zarobek jest już znaczący. Warto więc tym bardziej rozważyć ofertę BOŚ Banku. Lokatę możemy bez problemu odnowić na kolejne 25 miesięcy, jednak oprocentowanie będzie wysokości ustalonej na moment jej odnowienia. Może więc być wyższe lub niższe.

Jak uruchomić lokatę w BOŚ, krótkie podsumowanie

Założenie lokaty jest bardzo proste. Wystarczy złożyć wniosek, a możemy to zrobić udając się do placówki banku, lub znacznie wygodniej korzystając z Internetu. Nie musimy spełniać zbyt wielu formalności, wystarczy dowód osobisty i na podstawie tego dokumentu jesteśmy w stanie uruchomić lokatę oferowaną przez Bank Ochrony Środowiska.
Podsumowując ofertę tego banku, nie można powiedzieć, że jest to zła oferta. Tak naprawdę jest to świetna okazja do zainwestowania pieniędzy na dłuższy okres czasu. Nie zapowiada się na to, aby oprocentowanie w najbliższym czasie miało wzrosnąć. Warto więc korzystać z wysokiego oprocentowania, jakie daje nam BOŚ Bank.

Sprawdź także aktualny ranking lokat 2016 i porównaj inne oferty banków.

Komentowanie zamknięte do odwołania