Teraz Lokata Bezkarna od BGŻ z oprocentowaniem 3,5% i premią 50 zł

0

Lokata Bezkarna od BGŻ Optima to jeden z najlepszych depozytów terminowych na rynku. Teraz w ramach nowej promocji osoby, które zdecydują się na założenie tej lokaty i utrzymają ją do kwietnia przyszłego roku mogą zyskać 50 zł premii.

Warto się pospieszyć…

Oferta BGŻ Optima jest limitowana i maksymalnie zostanie przyjętych 1000 wniosków o Lokatę Bezkarną z premią. Z promocji mogą skorzystać osoby, które przynajmniej od roku nie posiadały żadnego konta w BGŻ Optima:

„[uczestnicy, którzy] nie byli posiadaczami Konta Indywidualnego Rachunku SMART oraz Konta Indywidualnego Rachunku Głównego w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień złożenia wniosku o Zawarcie Umowy ramowej w Promocji”.

Wnioski o lokatę można wysyłać do 31 grudnia 2017 r. – chyba, że zostanie osiągnięty limit wniosków.

Przy okazji uczestnicy otwierają także rachunek oszczędnościowy SMART, który posiada oprocentowanie wynoszące 2,5% w skali roku do kwoty maks. 150 tys. zł. Oba produkty – lokata i konto – muszą zostać aktywowane do 7 stycznia 2018 r.

Aby wziąć udział w promocji, najpierw należy zarejestrować się na stronie – pod tym linkiem – a następnie wysłać wniosek za pomocą dedykowanego linku, który zostanie wygenerowany po rejestracji.

Co zyskujemy?

Lokata Bezkarna jest otwierana na 3 miesiące, jednak jeśli będziemy chcieli zgarnąć premię, środki na rachunkach w BGŻ Optima trzeba będzie utrzymać dłużej. Lokata posiada oprocentowanie wynoszące 3,5% w skali roku i umożliwia wpłacenie maks. 20 tys. zł. Minimalny depozyt może wynieść 1 tys. zł.

Aby otrzymać premię 50 zł, należy utrzymać lokatę do końca trwania terminu zapadalności – czyli przez 3 miesiące od założenia depozytu. Następnie, po zakończeniu okresu umownego, środki które mieliśmy na Lokacie Bezkarnej muszą pozostać w banku na Koncie Indywidualnym SMART do 15 kwietnia 2018 roku.

Informację o przyznaniu premii otrzymamy do 30 kwietnia 2018 r. Do 10 maja należy uzupełnić dane na stronie promocji, które są wymagane do otrzymania bonusu. 50 zł powinno znaleźć się na koncie w BGŻ Optima do 15 maja 2018 r.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji.

Za pomocą tego linku zarejestrujecie się w promocji BGŻ Optima

Komentowanie zamknięte do odwołania