Teraz konto Citi Priority w Citibanku za darmo do końca 2018 r.

0

Citibank w ostatnim czasie był znany głównie z oferowania karta kredytowych oraz kont osobistych dla bardziej zamożnych osób. Jednak teraz postanowił zawalczyć o nowych klientów i wprowadził do swojej oferty darmowe konto osobiste. Co ciekawe, chodzi o konto Citi Priority, które było właśnie skierowanie do bardziej zasobnych osób.

Nowe warunki, na których oferowane jest konto Citi Priority zaczęły obowiązywać od końca czerwca br. Bank gwarantuje całkowicie darmowy rachunek do końca 2018 r. Prawdopodobnie jest to związane z nowym prawem, które wchodzi na początku sierpnia i które zobowiązuje banki do oferowania tzw. podstawowego rachunku płatniczego (darmowe konta dla osób niebędących klientami żadnego banku).

Z nowej oferty mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2017 r. nie posiadały żadnego produktu w Citibanku. Konto można założyć m.in. za pomocą tego linku.

Konto Citi Priority jest praktycznie w pełni bezpłatne. Klienci nie zapłacą za prowadzenie konta oraz kartę płatniczą.

Dodatkowo Citi wprowadza 7-dniowy limit kredytowy, który jeśli zostanie spłacony w terminie, nie będzie wiązał się z ponoszeniem dodatkowych kosztów. Po upłynięciu 7 dni, będzie obowiązywało oprocentowanie RRSO 9,11% – czyli podobnie jak na kartach kredytowych.

Wypłaty z bankomatów są warunkowo bezpłatne. Aby nie ponosić opłat, klienci muszą wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.

Podsumowanie – co oferuje konto Citi Priority w Citi Handlowym?

Oprócz braku opłat za konto osobiste klienci Ciitbanku mogą liczyć na ciekawą ofertę kart kredytowych, które w większości są oferowane na promocyjnych warunkach. Więcej o promocjach związanych z kartami kredytowymi Citi dowiecie się z naszego rankingu kart kredytowych – tutaj.

Citibank w ramach swojego rachunku umożliwia skorzystanie z Google Pay. To bezgotówkowych sposób płatności przy wykorzystaniu smartfona. Wymagane jest posiadanie telefonu z technologią NFC. Jeśli takowy posiadamy, wystarczy podpiąć kartę do naszego konta w Google Pay.

Do konta Citi Priority oferowana jest także karta wielowalutowa. To rozwiązanie z pewnością przyda się osobom często podróżującym. Aby móc skorzystać z takiej karty, wystarczy w internetowym serwisie transakcyjnym otworzyć bezpłatne konta walutowe w EUR, USD, GBP lub CHF. Następnie wystarczy posiadaną kartę debetową przepiąć do odpowiedniego konta walutowego.

Konto Citi Priority to:

  • 0 zł za prowadzenie rachunku
  • 0 zł za korzystanie z karty płatniczej
  • 0 zł za internetowe przelewy krajowe
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – pod warunkiem wyrażenie zgód marketingowych
  • 7-dniowy darmowy limit kredytowy

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin nowej oferty

Tutaj złożysz wniosek o darmowy rachunek Citi Priority w Citi Handlowym

Komentowanie zamknięte do odwołania