Teraz Konta Mobi dla młodych od ING oferowane razem z premią 140 zł

0

ING Bank Śląski wprowadził do swojej oferty nowy rachunek osobisty – Konto Mobi. Konto jest skierowane przede wszystkich do młodych klientów „bankujących” na smartfonach. Rachunek mogą otworzyć osoby w każdym wieku, jednak klienci do 26. roku życia będą mogli skorzystać z preferencyjnych warunków.

Nowe Konto Mobi jest już dostępne w ofercie ING Banku Śląskiego. Rachunek został stworzony z myślą o mobilnych klientach. Konto Mobi jest bezwarunkowo bezpłatne dla osób w wieku od 13 do 26 lat. Z kolei klienci powyżej 26. roku życia zapłacą za konto praktycznie tyle samo co za Konto Direct z Lwem (podstawowy koszt to opłata 7 zł za kartę debetową, można jej uniknąć wydając kartą 300 zł miesięcznie). W funkcjonalności Konta Mobi zabraknie niektórych tradycyjnych usług typu Halo Śląsk.

Konto Mobi założysz tutaj

Dużą zaletą oferty jest to, że do konta dodawana jest karta wielowalutowa. Młode osoby mogą liczyć na darmowe wypłaty z bankomatów przy użyciu BLIKa. Bezpłatne są również przelewy na telefon. W ramach konta można skorzystać z darmowej karty zbliżak VISA i karty MasterCard HCE. Wpłaty we wpłatomatach ING również są bezpłatne.

Z darmowych wypłat z bankomatów można skorzystać w przypadku urządzeń ING i Planet Cash. W pozostały bankomatach obowiązuje opłata 5 zł za jedną wypłatę. Klienci, którzy zdecydują się na Konto Mobi mogą wykupić pakiet umożliwiający wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Pakiet darmowych wypłat kosztuje 5 zł za miesiąc. Pakiet darmowych wypłat w zagranicznych bankomatach kosztuje 15 zł miesięcznie. Pakiety są dostępne zarówno w wariancie konta dla osób do 26. roku życia jak i powyżej tego wieku.

Nowością jest debet w koncie dla osób młodych. Tzw. „Pensja na już” umożliwia skorzystanie z jednorazowego debetu przyznawanego na 15 dni. W tym okresie debet musi zostać całkowicie spłacony. Kwota debetu może wynieść od 500 zł do maks. 3500 zł. Uruchomienie debetu to koszt 40 zł. Bank nie nalicza dodatkowego oprocentowania.

Tutaj sprawdzicie tabelę opłat i prowizji ING

Promocyjne 140 zł dla nowych klientów

ING przygotował promocję dla nowych klientów. Skorzystać z niej mogą osoby, które nie posiadały żadnego rachunku osobistego w ING od 30 listopada 2016 r. do 19 maja 2018 r.

Jeśli nie posiadaliście konta w ING w tym okresie, to możecie złożyć wniosek o konto – za pomocą tego linku. Konto należy otworzyć do 31 lipca 2018 r.

Premię za korzystanie z konta można otrzymać za wykonanie transakcji bezgotówkowych. Premia jest podzielona na 3 części.

Pierwsze 100 zł otrzymamy, jeśli do 30 września 2018 r. wykonamy 8 transakcji kartą lub BLIKiem.

Kolejne 20 zł zostanie przyznane za wykonanie 3 transakcji BLIKiem w internecie.

Dodatkowe 20 zł otrzymamy po wpłynięciu wynagrodzenia lub stypendium na konto – czytaj: po zasileniu rachunku przelewem zewnętrznym. ING nie precyzuje jaka kwota ma wpłynąć na Konto Mobi. Wyklucza za to wpływy wynikające z wpłat we wpłatomacie, wpłat w oddziale banku ani z innego rachunku w ING.

Jeśli zostały spełnione odpowiednie warunki promocji, to premia powinna trafić na konto oszczędnościowe najpóźniej do 8 listopada 2018 r. Konto oszczędnościowe jest otwierane równocześnie z rachunkiem Mobi i jest bezpłatne. Gwarantuje za to oprocentowanie.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Za pomocą tego linku założysz Konto Mobi w ING i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania