Dodatkowe 200 zł do wydania we fly.pl za założenie Lokaty Happy w Idea Banku

0

Idea Bank od dłuższego czasu oferuje najlepiej oprocentowaną lokatę na rynku. Mowa o Lokacie Happy, które gwarantuje 4% w skali roku przez 2 miesiące. Obecnie, oprócz atrakcyjnego oprocentowania, możemy zdobyć bon o wartości 200 zł do wydania w serwisie fly.pl.

Fly Happy – czyli 200 zł bonu na wczasy

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Idea Banku. Za takich uważa się osoby, które nigdy nie posiadały żadnego produktu w Idea Banku. Wykluczone są również osoby, które były klientami Lion’s Banku. Bank weryfikuje status klienta sprawdzając nr PESEL w swojej bazie.

Aby otworzyć lokatę, należy złożyć wniosek – za pomocą tego linku.

Jak zdobyć bon na fly.pl?

Środki na lokatę należy wpłacić w ciągu 5 dni od złożenia wniosku. Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić, aby otrzymać bon do fly.pl jest utrzymanie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego, w którym ją otworzyliśmy. Zakładając lokatę w maju wystarczy utrzymać ją do końca tego miesiąca. Do 10. dnia kolejnego miesiąca powinniśmy otrzymać bon o wartości 200 zł. Bon zostanie dostarczony w postaci kodu SMSem. Kod będzie można użyć na stronie wakacje.fly.pl. Można go wykorzystać do 31 grudnia 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Co oferuje Lokata Happy?

Lokata Happy to jedna z najlepszych lokat na rynku. W opcji na 2 miesiące oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Jeśli założymy lokatę na 1 lub 3 miesiące, to oprocentowanie wyniesie 3,5 proc. Na lokacie można zdeponować od 500 zł do 10 tys. zł.

Tutaj założycie Lokatę Happy i będzie mogli zdobyć bon 200 zł do fly.pl

Komentowanie zamknięte do odwołania