Szybka promocja od Idea Banku – 200 zł bonu na fly.pl za założenie Lokaty Happy

0

Idea Bank od dłuższego oferuje najlepsze lokaty bankowe na rynku. Sztandarowym produktem jest Lokata Happy i jej dwie nieco zmodyfikowane opcje – Happy Plus i Pro. W najnowszej promocji, oprócz najlepszego oprocentowania na rynku, możemy zgarnąć bon do wykorzystania w serwisie fly.pl o wartości 200 zł.

Happy wakacje – czyli 200 zł bonu

Nowa promocyjna oferta jest skierowana do nowych klientów Idea Banku. Są to osoby, które nigdy nie były klientami Idea Banku. Wykluczone są także osoby, które były klientami Lion’s Banku. Wnioski osób, których nr PESEL znajduje się w bazie Idea Banku zostają odrzucone z automatu.

Aby otworzyć lokatę, najpierw należy złożyć wniosek – za pomocą tego linku. Warto się pospieszyć, bo promocja może się skończyć lada moment.

Jak zdobyć bon na fly.pl?

Podstawowym warunkiem, jaki należy spełnić, jest utrzymanie lokaty do końca miesiąca kalendarzowego. Zakładając lokatę w lipcu wystarczą utrzymać ją do końca tego miesiąca. Do 10. dnia kolejnego miesiąca powinniśmy otrzymać bon o wartości 200 zł. Bon zostanie dostarczony w postaci kody, który będzie można użyć na stronie wakacje.fly.pl.

Bon możemy wykorzystać do 30 czerwca 2018 r. Może posłużyć do pokrycia kosztów usług turystycznych lub pakietów lotniczych.

Co oferuje Lokata Happy?

Lokata Happy to jedna z najlepszych lokat na rynku. W wariancie na 2 miesiące oprocentowanie wynosi 4 proc. w skali roku. Jeśli założymy lokatę na 1 lub 3 miesiące, to oprocentowanie wyniesie 3,5 proc. Na lokacie można zdeponować od 500 zł do 10 tys. zł.

Promocja obejmuje również lokaty Happy Pro i Happy Plus. Happy Pro oferuje 3% na 3 miesiące do kwoty 25 tys. zł – tutaj można złożyć wniosek o Happy Pro. Z kolei Happy Plus to depozyt oprocentowany na 2,5 proc. w skali roku na okres 3 miesięcy. Wyższy za to w tym przypadku jest maksymalny depozyt, który może wynieść nawet 100 tys. zł. Tutaj założycie lokatę Happy Plus.

Komentowanie zamknięte do odwołania