Sowita premia za założenie rachunku firmowego w mBanku

0

W odświeżonej promocji mBanku, związanej z kontem dla firm, można zgarnąć do 250 zł premii. Podstawowa premia wynosi 100 zł i przysługuje za otworzenie rachunku mBiznes. Obecnie serwis bankier.pl dorzuca dodatkowe 150 zł premii, jeśli weźmiemy udział w akcji rejestrując się na stronie promocji.

Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów biznesowych, których tak definiuje regulamin:

„osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie”

Za to wykluczeni są:

„Uczestnikiem Promocji nie może być osoba, która przed dniem wykonania czynności opisanych w Pkt II.4 Regulaminu została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku (konta mBiznes)”

„Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016r.”

Jak zdobyć premię od bankier.pl?

Osoby upoważnione do udziału w promocji muszą na wstępie zarejestrować się na specjalnej stronie – pod tym adresem. Czas na to mamy do 28 lutego 2017 r. Następnie należy złożyć wniosek o otworzenie konta mBiznes Standard. Zrobimy to za pomocą linku, który zostanie wygenerowany po rejestracji na stronie promocji. Warto pamiętać, aby wyrazić zgodę na przekazanie danych organizatorowi promocji (bankier.pl), które są objęte tajemnicą bankową.

Po złożeniu wniosku mamy jeden miesiąc na podpisanie umowy rachunku firmowego. Po założeniu konta, należy w ciągu miesiąca wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą karty (ewentualnie wykonać przelew na rachunek spoza mBanku).

Wykonanie wszystkich powyższych czynności oznaczać będzie otrzymanie premii 150 zł od serwisu bankier.pl. Informację o przyznaniu bonusu otrzymamy najpóźniej do 31 maja 2017 r. Od otrzymania wiadomości, będziemy mieć 5 dni roboczych na wypełnienie danych na stronie promocji, które są potrzebne do odebrania premii. Wypłata bonusu nastąpi po 14 dniach od wysłania informacji o przyznaniu premii.

Polecam przejrzeć regulamin promocji od bankier.pl „150 zł na start”

Druga część promocji – czyli 100 zł od mBanku i zwolnienie z opłat

Do tej pory, w promocji organizowanej tylko przez mBank można było uzyskać 100 zł premii (promocja wciąż trwa). Jeśli już otworzymy konto mBiznes, wystarczy wykonać jeden przelew na rzecz ZUS na kwotę co najmniej 250 zł. Należy to zrobić w ciągu miesiąca od założenia konta. Jeśli to zrobimy, 100 zł premii zostanie przelane w następnym miesiącu po miesiącu od spełnienia warunków.

W ramach promocji bank gwarantuje także zwolnienie ze wszystkich opłat związanych z rachunkiem firmowym przez okres 2 lat. Uczestnikom promocji przysługują darmowe przelewy, bezpłatne korzystanie z karty oraz brak opłat za prowadzenie konta i wypłaty z wybranych bankomatów (sieci mBanku, Planet Cash, Euronet, BZ WBK). Standardowa opłata za prowadzenie konta to 9 zł miesięcznie – do ominięcia przy wykonaniu przelewu do ZUS-u. Z kolei bez promocji, za korzystanie z karty zapłacimy 5 zł miesięcznie – chyba że wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł.

Tutaj zamieszczam regulamin części promocji organizowanej tylko przez mBank „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard”

Za pomocą tego linku weźmiesz udział w promocji mBanku i bankier.pl

Komentowanie zamknięte do odwołania