Smartfon LG K4 do zdobycia w nowej promocji Citibanku

0

Cititbank jest znany z oferowania kart kredytowych na promocyjnych warunkach. Jakieś czas temu, można było zdobyć smartfona LG K8 LTE. Teraz do zdobycia jest LG K4 LTE z dual sim. Wystarczy wyrobić kartę kredytową Citi Simplicity  oraz spełnić kilka proste warunki.

Kto może skorzystać z promocji?

Do promocji mogą przystąpić osoby, które od 1 stycznia 2015 nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Oprócz tego, należy spełnić minimalne wymagania dotyczące zdolności kredytowej, które pozostają niezmienne dla promocji Citi:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Wniosek o kartę należy złożyć do 25 lipca 2017 r. – można to zrobić za pomocą tego linku. Po wysłaniu wniosku przez Internet, w przeciągu kilku dni skontaktuje się z nami pracownik banku i dokończy proces wyrabiania karty. Następnie należy podpisać umowę o kartę kredytową za pośrednictwem kuriera.

Jak otrzymać smartfona LG?

Najpóźniej do końca 3 pełnego miesiąca po miesiącu podpisania umowy, uczestnicy promocji muszą zalogować do systemu bankowości internetowej Citi. Następnie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe po miesiącu zawarcia umowy należy wykonać po 5 płatności bezgotówkowych. W sumie w ciągu wyznaczonego okresu musimy przeprowadzić 15 transakcji kartą. Jeśli podpiszemy umowę w kwietniu, to min. 5 płatności kartą należy wykonać odpowiednie w maju, czerwcu i lipcu.

Jeśli spełnimy te proste wymagania, to w ciągu kolejnego miesiąca po spełnieniu warunków zostaniemy poinformowani otrzymaniu smartfona LG K4 LTE. Telefon zostanie dostarczony w ciągu 30 dni.

Na koniec warto wspomnieć, że najbardziej opłacalną kartą kredytową jaką możemy wybrać w Citi to karta Simplicity. Była już wielokrotnie opisywana na łamach naszego bloga. Karta Simplicity nie wiąże się z żadnymi opłatami (chyba, że z odsetkami od wykorzystanych środków).

Za pomocą tego linka złożycie wniosek o kartę i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania