Roczny abonament w serwisie z audiobookami storytel.pl za wyrobienie karty w Citibanku

0

Lubicie słuchać audiobooków? Korzystacie ze Storytel? Teraz dzięki posiadaniu karty kredytowej od Citibanku można zdobyć bezpłatny abonamentem dający dostęp do storytel.pl przez 12 miesięcy. Wystarczy wyrobić kartę kredytową w Citibanku i spełnić proste warunki – w zamian otrzymamy roczny dostęp do niezliczonej ilości audiobooków.

W promocji mogą wziąć udział nowi klienci, którzy nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku od 1 stycznia 2015 r.

Jako, że karta kredytowa wymaga odpowiedniej zdolności kredytowej, to Citi stawia minimalne warunki dochodowe:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek – minimum 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat

Spełniając powyższe warunki możemy przystąpić do promocji. Na wstępie należy złożyć wniosek o kartę kredytową – można to zrobić tutaj. Następnie w ciągu kilku dni powinien skontaktować się z nami pracownik banku w celu przeprowadzenia wywiadu. Jeśli nasza zdolność kredytowa zostanie oceniona pozytywnie, będziemy mogli zawrzeć umowę o kartę kredytową.

Wnioski o kartę w tej promocji można wysyłać do 27 listopada 2017 r.

Co zrobić aby otrzymać roczny abonament do storytel.pl?

Gdy już dostaniemy kartę kredytową, będziemy musieli spełnić warunek, który zagwarantuje nam otrzymanie nagrodę w postaci abonamentu. Wystarczy, że zalogujemy się przynajmniej raz do serwisu bankowości internetowej Citibanku. Dodatkowo należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 400 zł. Czas na spełnienie warunków mamy do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu podpisania umowy. Podpisując umowę w sierpniu, warunki promocji będziemy musieli spełnić do końca września 2017 r.

Voucher na roczny abonament w storytel.pl otrzymamy do końca kolejnego miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Voucher otrzymamy w postaci kodu za pośrednictwem serwisu bankowości Citi. Voucher będziemy mogli wykorzystać do 31 maja 2018 r.

O karta kredytowych w Citi…

Jeśli wybierzemy kartę kredytową Citi Simplicity, nie poniesiemy żadnych dodatkowych opłat (np. rocznej opłaty za korzystanie z karty). Zapłacimy tylko odsetki od niespłaconego zadłużenia, jeżeli nie zrobimy tego w okresie bezodsetkowym.

Wniosek o kartę w Citibanku złożysz tutaj

Komentowanie zamknięte do odwołania