Rabaty dla klientów Nest Banku korzystających z kart VISA

0

Jeśli jesteś klientem Nest Banku i posiadasz kartę VISA, możesz liczyć na rabaty w wybranych sklepach – nawet do 50%. Wystarczy wykonać transakcje u jednego z partnerów promocji, a w zamian otrzymamy zwrot części wydanych środków. Jak widać warunki promocji są banalnie proste.

Visa Oferty to program rabatowy dla posiadaczy kart VISA. Tym razem premiowani są klienci Nest Banku (osoby posiadające konto w innym banku także mogą korzystać z programu rabatowego VISA).

Aby przystąpić do promocji, należy być klientem Nest Banku i korzystać z karty VISA. Jeśli takową posiadamy – to wystarczy zarejestrować kartę na stronie promocji – pod adresem visaoferty.pl.

Przed zrobieniem zakupów u partnerów promocji (drogerie Natura, kawiarnie Costa Coffee, pizzerie Telepizza) należy zalogować się na visaoferty.pl.

Rabaty będą przyznawane za zakupy zrobione w okresie od 8. Do 31. Stycznia 2018 r. Zakupy musimy opłacić zarejestrowaną w programie rabatowym kartą Visa. Zwrot za zakupy trafi do nas w ciągu maks. 5 dni na konto w Nest Banku.

Co mogą zyskać klienci Nest Banku?

Będąc klientem Nest Banku i zapisując się do programu Visa oferty, można liczyć na tańsze zakupy w kawiarniach Costa Coffee, drogeriach Natura i sieciach pizzerii Telepizza. Rabaty wyglądają następująco:

  • 10 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 20 zł we wszystkich kawiarniach Costa Coffee
  • 40 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 80 zł w drogeriach Natura oraz na www.drogerienatura.pl
  • 25 zł zwrotu za zakupy o wartości min. 50 zł w restauracjach Telepizza oraz na www.telepizza.pl

Tutaj znajdziecie regulamin Visa Oferty

Komentowanie zamknięte do odwołania