Przenieś konto do Credit Agricole i zyskaj 200 zł premii

0

Jest jeden bank w Polsce, który wynagradza nowych klientów za przeniesienie konta z innego banku. Mowa o Credit Agricole. Niedawno ruszyła kolejna edycja znanej promocji, gdzie za przeniesienie konta do Credit Agricole można zyskać 200 zł premii. Dodatkowo, osoby będące klientami tego francuskiego banku mogą zdobywać premie za polecanie konta innym.

Promocja jest skierowana do nowych klientów – czyli osób, które od roku od daty przystąpienia do promocji nie były posiadaczami żadnego rachunku w Credit Agricole. Szczegółowo regulamin tak określa uczestników promocji:

Z Promocji nie może  skorzystać  Klient, który w okresie do 1 roku przed datą otwarcia Konta była Posiadaczem Konta indywidualnego lub jednym z Posiadaczy Konta wspólnego prowadzonego przez Bank w pakiecie innym niż Pakiet Depozytowy.

Jeśli spełniamy powyższy warunek, możemy wziąć udział w promocji i złożyć wniosek o konto pod tym linkiem.

Następnie należy zawrzeć umowę o konto oraz złożyć wniosek o kartę debetową. Składając wniosek musimy pamiętać o wyrażeniu zgody na działania marketingowe banku oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną. Dodatkowo należy podać swój numer telefonu komórkowego oraz adres poczty elektroniczne (e-mail).

Po złożeniu wniosku, w ciągu kilku dni, powinien skontaktować się z nami pracownik banku. Umowę możemy zawrzeć w oddziale banku lub za pośrednictwem kuriera. Lepiej jest to zrobić w placówce banku, ponieważ będziemy musieli spełnić jeszcze jedną formalność.

Chodzi o złożenie pełnomocnictwa w oddziale Credit Agricole, które umożliwi przeniesienie konta. Bank dzięki temu będzie mógł zamknąć nasze stare konto w innym banku i otworzyć rachunek osobisty w Credit Agricole. W pełnomocnictwie należy podać:

  • nazwę dotychczasowego banku
  • nr rachunku bankowego
  • dyspozycję zamknięcia rachunku w dotychczasowym banku
  • nazwę i adres instytucji przekazującej wynagrodzenie, która ma być powiadomiona przez Credit Agricole o zmianie  rachunku bankowego przez klienta

Pełnomocnictwo powinno zostać złożone w momencie zawierania umowy o konto lub w ciągu 7 dni o podpisania umowy o konto w Credit Agricole. Niestety będziemy musieli to zrobić osobiście w oddziale banku.

Premia za wpływy na konto

Gdy już będziemy mieli aktywne konto w Credit Agricole, będziemy musieli spełnić jeszcze jeden warunek. Miesięcznie należy zagwarantować wpływy na rachunku na kwotę min. 3 tys. zł. Taka kwota musi pojawiać się na naszym nowym rachunku przez trzy kolejne miesiące od założenia konta w Credit Agricole. Wpływy nie muszą być wynagrodzeniem za pracę. Wystarczy przelew zewnętrzny z innego konta.

Jeśli spełnimy powyższe warunki, otrzymamy 200 zł do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków. Do promocji można przystąpić do 31 marca 2018 r.

Regulamin tej części promocji znajdziecie tutaj.

Program Poleceń od Credit Agricole

W ramach korzystania z oferty Credit Agricole możemy skorzystać z programu poleceń. Za skutecznie poleconą osobę możemy zdobyć 50 zł. Maksymalnie możemy w ten sposób polecić 10 osób – co w sumie może dać maks. 500 zł. Jednak jest jedno „ale”. Osoba polecająca i polecana musi spełnić pewne warunki, abyśmy otrzymali premię za skuteczne polecenie. Chodzi o zapewnienie wpływów na koncie na kwotę min. 500 zł (1 Konto) lub min. 1500 zł (Konto PROSTOoszczędzających). Dodatkowo należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą min. 300 zł w ciągu miesiąca. Powyższe warunki musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące od podpisania umowy o konto. Jak więc widać program poleceń nie powala na kolana pod względem warunków.

Regulamin programu poleceń

Jak wygląda oferta kont osobistych w Credit Agricole?

W ramach promocji możemy otworzyć jeden z rachunków:

  • 1Konto
  • Konto PROSTOoszczędzające
  • Konto PROSTOoszczędzające PLUS
  • Konto PROSTOoszczędzające PREMIUM

Polecane Konto PROSTOoszczędzające PLUS wiąże się z następującymi kosztami:

  • Opłata miesięczna za konto wynosi 0 zł, jeśli na konto w ciągu miesiąca wpłynie min. 1 500 zł (w innym przypadku zapłacimy 9,90 zł)
  • Opłata miesięczna za kartę to 0 zł, jeśli na konto wpłynie min. 1 500 zł i suma transakcji bezgotówkowych wyniesie min. 500 zł (w innym przypadku koszt to 7,90 zł)

Z kolei rachunek Credit Agricole – 1 Konto jest skierowany do młodych osób. Z tego powodu, warunki na jakich jest oferowany są bardzo korzystne. Za korzystanie z rachunku nie jest pobierana żadna opłata. Korzystanie z karty debetowej jest również bezpłatne – pod warunkiem wykonania nią operacji bezgotówkowych na min. 1 zł miesięcznie. Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w urządzeniach Credit Agricole, BZWBK oraz Euronetu. W pozostałych bankomatach koszt wypłaty środków wynosi 5 zł.

Tutaj złożysz wniosek o konto w Credit Agricole i weźmiesz udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania