Promocyjny kredyt gotówkowy “Wszystko gra” od BGŻ BNP na wyprawkę dla dziecka – ostatni rok bez odsetek

0

Pod koniec sierpnia BGŻ BNP Paribas rozpoczął promowanie swojej nowej oferty kredytu gotówkowego “Wszystko gra”. Promocja “Ostatni rok bez odsetek” to kredyt skierowany przede wszystkim do rodziców na sfinansowanie potrzeb swoich dzieci. Bank gwarantuje stałe oprocentowanie kredytu, a dodatkowo w ostatnim roku nie są pobierane odsetki.

Nowa oferta kredytu jest skierowana do rodziców z dziećmi. Bank zachęca do wydania zaciągniętego kredytu na sfinansowanie podstawowych potrzeb swoich pociech. W pierwszym okresie (w zależności od czasu, na jaki zaciągamy kredyt) oprocentowanie kredytu jest stałe i wynosi 4,40% w skali roku. W ostatnich 12 miesiącach odsetki kredytowe nie będą naliczane od pozostałego do spłaty kapitału.

Promocja ma trafić zwłaszcza do rodzin, które w tej chwili przygotowują się do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Minimalna kwota kredytu może wynieść 2 tys. zł. Maksymalnie zaciągniemy kredyt na kwotę 20 tys. zł. Okres kredytowania jest dowolny, ale wyznaczone są ramy. Klient banku może zaciągnąć kredyt “Wszystko gra” na okres od 6 do 60 miesięcy. Jeśli jednak chcemy wziąć udział w promocji, minimalny okres kredytowania musi wynieść co najmniej 2 lata.

Wniosek kredytowy można złożyć w placówce banku lub przez Internet – np. za pomocą tego linku. Oferta obowiązuje do 22 października 2017 r. Do tego czasu powinniśmy złożyć wniosek o kredyt, jeśli chcemy zyskać preferencyjne warunki kredytowania.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji “Ostatni rok bez odsetek”.

Wniosek o Kredyt Gotówkowych “Wszystko gra” na promocyjnych warunkach złożysz tutaj

Komentowanie zamknięte do odwołania