Promocja od Google – 40 zł za skorzystanie z usługi Google Pay i do 400 zł za polecanie jej znajomym

0

Android Pay zmienił się w Google Pay. Usługa ta była bardzo często opisywana na łamach tego blogu. W związku z rebrandingiem Google postanowił zorganizować promocje i przyciągnąć nowych użytkowników do Google Pay. Jeśli jeszcze nie korzystaliście z usługi płatności mobilnych od Google, powinniście zainteresować się nową promocją.

Android Pay zamienił się w Google Pay – co opisywaliśmy tutaj. O samych płatnościach mobilnych możecie więcej poczytać tu.

Promocja jest przeznaczona dla nowych użytkowników, którzy nie korzystali jeszcze z Google Pay. Z Jeśli nasz telefon pozwala na transakcje zbliżeniowe (posiada czujnik NFC), to wystarczy podpiąć naszą kartę płatniczą do aplikacji Google Pay. Po zainstalowaniu aplikacji i podpięciu karty powinniśmy otrzymać zaproszenie do promocji. Zaproszenie należy zatwierdzić w aplikacji do 14 maja 2018 r. Dopiero wtedy będziemy mogli wziąć udział w promocji.

W nowej promocji Google pozwala zgarnąć łatwe 40 zł premii. Wystarczy wykonać 5 płatności zbliżeniowych telefonem za pomocą aplikacji Google Pay. Transakcje należy wykonać w ciągu 30 dni od rejestracji w promocji. Obowiązuje zasada jedna transakcja na dzień – czyli nie można od razu wykonać 5 płatności jednego dnia. W zamian otrzymamy kod rabatowy do wykorzystania w sklepie Google Play. Kod do konta w Google Play należy przypisać do 30 czerwca 2018 r. Środki będzie można wykorzystać do 30 maja 2019 r.

Tutaj regulamin tej części promocji

40 zł za polecanie Google Pay – do 400 zł premii

Jeśli jesteśmy już użytkownikami Google Pay, to możemy skorzystać z innej promocji, w której do zdobycia jest nawet 400 zł premii za skuteczne polecanie usługi od Google.

W aplikacji Google Pay możemy wygenerować kod polecający, który następnie przekażemy znajomemu. Osoba, której podamy kod będzie musiała go wpisać w aplikacji w „Dodaj kod promocyjny”. Jeśli osoba, której polecono Google Pay wykona w ciągu 30 dni od rejestracji co najmniej jedną transakcję, to zarówno polecający jak i osoba polecana otrzymają 40 zł premii do wydania w sklepie Google Play.

W promocji nie będą uznawane wszystkie transakcje:

„Płatności online w aplikacjach i serwisach, należących do Google (Google Play, YouTube itd) nie należą do kwalifikowanych płatności.”

Liczyć się będą płatności wykonywane zbliżeniowo smartfonem.

Jedna osoba może polecić do 10 nowych użytkowników – co oznacza, że do zdobycia jest maks. 400 zł.

Promocja trwa do 15 maja 2018 r.

Nagrody do konta Google zostaną przypisane do 30 czerwca 2018 r.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji związanej z poleceniami Google Pay

Komentowanie zamknięte do odwołania