Promocja Mobile 1 Konto od Credit Agricole – jak zdobyć 200 zł za płatności aplikacją mobilną

0

Wciąż jest dostępna II edycja promocji „Mobile 1 Konto”. Wystarczy spełnić proste wymagania Credit Agricole, aby otrzymać 200 zł premii. Promocje jest przeznaczona dla nowych klientów, jednak okres karencji jest dość krótki – więc wydaje się, że sporo osób będzie mogło wziąć udział tej edycji.

Dla kogo jest promocja?

Do wzięcia udziału w promocji uprawnieni są nowi klienci Credit Agricole. Jednak w tym przypadku, ten warunek nie wyklucza z promocji wielu osób. W promocji nie mogą wziąć udziału tylko te osoby, które w okresie 90 dni przed datą rozpoczęcia (01.03.2017 r.) promocji nie były posiadaczem 1 Konta lub Konta PROSTOoszczędzającego. Warto też dodać, że 1 Konto jest przeznaczone wyłącznie dla osób, które nie ukończyły 27 roku życia.

Spełniając warunek bycia nowym klientem, możemy zawrzeć umowę o rachunek osobisty w Credit Agricole – pod tym linkiem – wybierając 1 Konto. Wnioskując o konto musimy także zdecydować się na kartę debetową oraz dostęp do serwisu bankowości elektronicznej – CA24. Należy pamiętać o zaznaczeniu wymaganych zgód, w tym: na działania marketingowe banku, otrzymywanie informacji handlowych oraz zaakceptowanie regulaminu promocji. Promocja trwa do 30 czerwca 2017 r.

Jak otrzymać premię?

Premię można zgarniać w postaci zwrotu za transakcje. Na wstępie musimy zapewnić wpływy na konto – min. 500 zł w ciągu miesiąca. Oprócz tego, bank wymaga od nas 3 przelewów przeprowadzonych za pomocą aplikacji mobilnej. Maksymalny zwrot w ciągu miesiąca może wynieść 25 zł. Łącznie do zdobycia jest 247 zł – jednak bank pobiera 19 proc. podatku (nie traktuje tej premii jako premii sprzedażowej). Dlatego, na czysto zarobimy 200 zł (bank sam potrąci podatek). Premie możemy zgarniać przez okres 10 miesięcy. Wypłata zwrotów będzie miała miejsce najpóźniej do końca miesiąca po miesiącu od spełnienia warunków. Konta nie można zamknąć przez okres 12 miesięcy od jego otworzenia.

Szczegóły promocji w tym regulaminie.

Ile kosztuje 1 Konto?

Rachunek Credit Agricole – 1 Konto jest przeznaczony dla młodych osób. Z tego względu, warunki na jakich jest oferowane konto są bardzo przyjazne. Za prowadzenie rachunku nie jest pobierana żadna opłata. Korzystanie z karty debetowej jest również bezpłatne – pod warunkiem wykonania nią operacji bezgotówkowych na min. 1 zł miesięcznie ;). Darmowe wypłaty z bankomatów są możliwe w urządzeniach Credit Agricole, BZWBK oraz Euronetu. W pozostałych bankomatach koszt wypłaty środków wynosi 5 zł.

Promocja łączy się z inną akcją promocyjną, w której za przeniesienie konta z innego banku do Credit Agricole możemy zdobyć 200 zł premii. Promocja została opisana tutaj.

Tutaj złożysz wniosek o 1 Konto i weźmiesz udział w promocji.

Komentowanie zamknięte do odwołania