Promocja Idea Banku dla przedsiębiorców – 600 zł w promocji „Premiowanie za bankowanie”

0

Od jakiegoś czasu osoby prowadzące firmę mogą skorzystać z promocji Idea Banku. Nowy i obecni klienci biznesowi tego banku mogą otrzymać za aktywne korzystanie z konta premię pieniężne. Promocja posiada identyczne warunki, jak poprzednia akcja „Premiowanie za bankowanie”.

W obecnej edycji promocji rachunku firmowego można zgarnąć premie do 600 zł za spełnienie takich samych warunków jak wcześniej. Opcji na zdobywanie premii mamy klika i możemy je wybrać według naszych upodobań.

Premie dla nowych i obecnych klientów

Promocja jest skierowana zarówno do nowych jak i starych klientów Idea Banku. Nowi klienci muszą prowadzić działalność gospodarczą. Drugim warunkiem jest brak zawartej umowy o rachunek Firma to ja. Aby wziąć udział w promocji, wystarczy założyć wcześniej wspomniany rachunek Firma to ja – za pomocą tego wniosku. Następnie należy podpisać umowę.

Z kolei, jeśli jesteśmy już klientami Idea Banku to możemy zalogować się do systemu bankowości internetowej i tam złożyć wniosek o przystąpienie do promocji.

W stosunku do obecnych klientów wymagane jest również, aby w trzech ostatnich miesiącach poprzedzających dzień przystąpienia do promocji, rachunek takich osób nie został zasilony środkami z transakcji zewnętrznej np. wpłatą we wpłatomacie lub przelewem zew. Dodatkowo, z konta nie mogły być przeprowadzone następujące transakcje:

  • przelewy na łączną kwotę minimum 1 tys. zł
  • płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę min. 400 zł
  • przelewy do ZUS lub Urzędu Skarbowego

Za co możemy otrzymać premie?

Gdy już konto Firma to ja zostanie otworzone i spełnimy wszystkie wymagane warunki, możemy zgarniać premię w zamian za konkretne aktywności. Premie mogą wynieść od 10 do 40 zł. Maksymalnie w ciągu miesiąca można otrzymać 50 zł. Bonifikaty można zgarniać przez 12 miesięcy, co oznacza, że w ciągu roku można otrzymać nawet 600 zł premii.

idea-bank1

 

Czynność lub transakcjaSzczegółowe warunkiWartość premii:
utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku uczestnika w kwocieod 5000 do 10 000 zł10,00 zł
od 10 000,01 do 15 000 zł20,00 zł
od 15 000,01 do 30 000 zł30,00 zł
powyżej 30 000, 01 zł40,00 zł
wpłata gotówkowa we wpłatomacieod każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1000,00 zł20,00 zł
przelew do ZUS lub USod pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpiono do Promocji, dokonanego na kwotę minimum 250,00 zł30,00 zł
wystawienie i opłacenie faktury na rachunek uczestnika poprzez bankowość internetową Idea Cloudza każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100,00 zł20,00 zł

 

Premie są wypłacane do 10 dnia roboczego miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków.

Warto zaznaczyć, że podatek od premii jest rozliczany przez uczestnika promocji, a więc maksymalna kwota premii to 600 zł, ale brutto

Szczegółowy regulamin znajdziecie pod tym adresem

Charakterystyka konta Firma to ja

Konto Firma to ja to jeden z najlepszych rachunków firmowych na rynku. Nie ma co się dziwić, gdyż Idea Bank specjalizuje się w oferowaniu produktów przeznaczonych dla firm.

Rachunek Firma to ja jest w pełni darmowy. Jedyną, rzeczą za jaka możemy zapłacić to karta debetowa. Po pierwsze nie jest obowiązkowa, jednak może ułatwić życie. Po drugie, opłaty można uniknąć przeprowadzając kartą transakcje na min. 400 zł. Standardowa opłata w ciągu miesiąca wynosi 4,99 zł.

Weź udział w promocji i załóż rachunek firmowy Firma to ja za pośrednictwem tego linku

 

Komentowanie zamknięte do odwołania