Promocja BZ WBK dla obecnych klientów – do 365 zł premii

0

Nowe promocja w BZ WBK dla obecnych klientów umożliwia zdobycie nawet do 365 zł premii. Premię możemy zdobywać codziennie, za transakcje wykonanie kartą. Z promocji mogą jednak skorzystać tylko zaproszenie klienci BZ WBK.

Uczestnikiem promocji może zostać tylko osoba posiadające konto i zaproszenie od banku. Kto otrzyma zaproszenie? Trudno powiedzieć, dlatego wszystkim klientom BZ WBK polecam sprawdzenie serwisu bankowości internetowej BZ WBK.

Jeśli otrzymaliście zaproszenie, to wystarczy zarejestrować się na stronie promocji – www.bzwbk.pl/aktywnekonto. Ostatecznym termin na przystąpienie do promocji jest 31 grudnia 2017 r.

Za co otrzymamy premie?

Zasady promocji są bardzo proste. Wystarczy w ciągu jednego dnia wykonać jedną transakcję kartą. W zamian otrzymamy 1 zł premii. Jak łatwo policzyć miesięcznie otrzymamy maks. 31 zł lub 30 zł (chyba, że to luty). Przez cały okres trwania promocji – czyli 12 miesięcy – do zdobycia jest 365 zł premii. Uznawane są transakcje kartą zarówno w punktach usługowo-handlowych, jak i w Internecie.

Pierwszym miesiącem, w którym może zostać naliczona premia będzie miesiąc kalendarzowy następujący po miesiącu przystąpienia do promocji. Uzbierane premie będą wypłacane do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania płatności kartą.

Aż szkoda nie skorzystać z takiej promocji, tym bardziej, że BZ WBK wprowadził dodatkowe opłaty za poszczególne usługi związane z kontem osobistym.

Komentowanie zamknięte do odwołania