Premia za założenie konta mBiznes oraz brak opłat przez 2 lata

0

Co jakiś czas mBank wznawia promocję dotyczącą rachunku firmowego – konto mBiznes. Niedawno ruszyła kolejna edycja, w której można zdobyć premię 100 zł. Dodatkowo, uczestnicy mogą liczyć na brak opłat za rachunek firmowy przez okres 24 miesięcy. Promocja jest przeznaczona nie tylko dla nowych firm, ale także tych, które prowadzą działalność gospodarczą przez dłuższy okres i chcą zmienić bank.

100 zł premii za przelew na rzecz ZUS-u

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku. Regulamin wyklucza część podmiotów, które mogą wziąć udział w promocji:

“Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016 r.”

Jeżeli spełniamy powyższy warunek, możemy złożyć wniosek o konto za pomocą tego linku. Czas na zawarcie umowy mamy do 28 lutego 2017 r. Po otworzeniu rachunku firmowego należy w ciągu 30 dni wykonać przynajmniej jeden przelew na rzecz ZUS-u na kwotę min. 250 zł. Tylko tyle wystarczy do otrzymania bonusu 100 zł. Premia zostanie wypłacona w ciągu kolejnego miesiąca od miesiąca, w którym spełniliśmy warunki promocji.

W ramach promocji możemy także ominąć opłaty zawiązane z prowadzeniem rachunku firmowego. Dzięki uczestnictwu w promocji zyskamy:

  • Bezpłatne prowadzenie konta firmowego przez 24 miesiące
  • Nieograniczoną liczę darmowych przelewów przez Internet
  • Brak opłat za wydanie i korzystanie karty debetowej przez 2 lata
  • Darmowe wypłaty z bankomatów mBanku, Euronet, Planet Cash i BZ WBK przez okres 24 miesięcy od otworzenia rachunku
  • Bezpłatne wpłaty na rachunek we wpłatomatach mBanku i Euronetu przez 24 miesiące

Charakterystyka mBiznes konta Standard

Oferta promocyjna pozwala na unikanie opłat za rachunek firmowy mBiznes przez okres 24 miesięcy. Po tym czasie zaczną obowiązywać standardowe opłaty. Klienci mBanku posiadający konto mBiznes Standard zapłacą po 24 miesiącach od podpisania umowy m.in. za prowadzenie rachunku – 9 zł miesięcznie. Opłaty można uniknąć robiąc comiesięczne przelewy do ZUS-u. Wypłaty z bankomatów po 2 lata będą kosztować min. 5 zł lub 3% wartości transakcji. Z kolei standardowy koszt przelewu internetowego to 1,5 zł za jeden przelew. Opłata za kartę debetową wynosi 5 zł w ciągu miesiąca i można jej uniknąć po dokonaniu transakcji na kwotę min. 500 zł miesięcznie.

Za pomocą tego wniosku otworzycie rachunek firmowy mBiznes Standard i weźmiecie udział w promocji mBanku

Komentowanie zamknięte do odwołania