Premia na start i zwrot za transakcje – nawet 300 zł za aktywne korzystanie z iKonta w BGŻ BNP

0

W nowej edycji promocji, która wystartowała niedawno, można znowu zgarnąć do 300 zł premii za otworzenie rachunku osobistego w BGŻ BNP Paribas. Część premii otrzymamy już na starcie. Pozostałe bonusy możemy zdobywać aktywnie korzystając z konta w postaci zwrotów za transakcje.

Kto może wziąć udział?

Promocja jest dostępna dla nowych klientów, którzy w okresie ostatnich 36 miesięcy – licząc od 11 maja 2014 r. – nie posiadali żadnego produktu w BGŻ BNP i nie byli stroną umowy.

Należy zauważyć, że osoby posiadające konto w BGŻ Optima mogą skorzystać z promocji.

Osoby, które według regulaminu mogą wziąć udział w promocji muszą zarejestrować się na stronie – pod tym adresem – do 21 maja 2017 r i złożyć wniosek o iKonto do 5 czerwca 2017. Przy rejestracji należy zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.

Umowa jest zawierana za pośrednictwem kuriera. UWAGA – liczba uczestników promocji jest ograniczona. Limit wynosi 1000 wniosków. Po jego osiągnięciu promocja zostanie zawieszona.

Jak zdobyć premię na starcie?

Aby zdobyć premię 100 zł, uczestnicy promocji muszą zagwarantować w czerwcu i lipcu wpływy na rachunku na min. kwotę 1000 zł. Za wpływy zostaną uznane przelewy przychodzące, których bank nam nie uzna. Są to:

  1. wpływy z rachunków własnych Uczestnika prowadzonych w Banku,
  2. wpłaty gotówkowe, wpływy z tytułu zerwanych/kapitalizowanych depozytów (lokaty i konta oszczędnościowe) w Banku, uruchomienie kredytów (zobowiązań kredytowych) w Banku

Oprócz tego, również w czerwcu i lipcu należy dokonać transakcji bezgotówkowych na min. 300 zł.

Do 7 sierpnia powinniśmy otrzymać wiadomość, w której zostaniemy poproszeni o podanie numeru konta do przelania premii. Czas na podanie wymaganych danych będziemy mieli do 25 sierpnia 2017 r. Premia ostanie przelana do końca sierpnia.

Tutaj znajdziecie szczegółowy regulamin promocj “iKonto z Bonusem”.

Zwrot za transakcje

iKonto oferowane w BGŻ BNP umożliwia zdobywanie zawrotu środków za transakcje bezgotówkowe kartą. Zwrot wynosi 3% wartości transakcji. Maksymalnie w ciągu miesiąca możemy zgarnąć do 40 zł. Premie za transakcje można otrzymywać przez 5 miesięcy – co łącznie może dać 200 zł. UWAGA – bank wyklucza pewne kategorie transakcji, oznaczone następującymi kodami MCC:

  • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
  • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 – określający płatność rachunków,
  • 6012 – określający instytucje finansowe,
  • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska).

Szczegółowy regulamin „iKonto z kartą – II edycja” można znaleźć tutaj

Charakterystyka iKonta od BGŻ BNP Paribas

Rachunek iKonto jest darmowy w prowadzeniu, jeśli w ciągu miesiąca zapewnimy wpływy na min. kwotę wynoszącą 1 tys. zł. Nie spełnienie tego warunku oznacza poniesienie opłaty w wysokości 10 zł miesięcznie. Korzystanie z karty debetowej jest darmowe, jeśli wykonamy transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł miesięcznie. Tutaj standardowa opłata wynosi 7 zł w ciągu miesiąca. Widać, że warunki darmowego konta pokrywają się z warunkami promocji. Z kolei jeśli chodzi o wypłaty z bankomatów, BGŻ BNP gwarantuje darmowe wypłaty ze wszystkich urządzań w kraju i na świecie. Dla osób poniżej 26. roku życia konto jest całkowicie darmowe.

Tutaj założysz iKonto w BGŻ BNP Paribas

Komentowanie zamknięte do odwołania