Premia 400 zł za wyrobienie karty kredytowej w Citibanku

0

Citibank ruszył z kolejną promocją związaną z kartą kredytową Simplicity. Warunki promocji są proste i zbliżone do poprzednich edycji. Wystarczy aktywnie korzystać z karty, a w zamian możemy otrzymać 400 zł premii.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów Citibanku, czyli takich osób które nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej po 1 stycznia 2015 r.

Warto też zaznaczyć, że osoby chętne do wzięcia udziału w promocji muszą posiadać zdolność kredytową. Minimalne warunki Citibanku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Gdy spełniamy warunki Citibanku, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Z oferty możemy skorzystać do 30 listopada 2017 r. Po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku, który dokończy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po pozytywnej weryfikacji, powinien odwiedzić nas kurier, za pośrednictwem którego podpiszemy umowę.

Jak zdobyć premię 400 zł?

Po otrzymaniu karty będziemy musieli wykonać jeszcze kilka czynności, aby otrzymać premię 400 zł. Po pierwsze należy załogować się do bankowości internetowej Citibanku. Można to zrobić także za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citibanku. Drugim warunkiem jest wydanie min. 1000 zł za pomocą płatności bezgotówkowych nowo wyrobioną kartą kredytową. Należy to uczynić do drugiego miesiąca następującego po miesiącu od podpisania umowy. Oznacza to, że wyrabiając kartę w czerwcu, warunki będziemy musieli spełnić do końca sierpnia 2017 r.

Po spełnieniu tych dwóch prostych warunków otrzymamy 400 zł premii na rachunek kart kredytowej. Stanie się to do końca miesiąca następującego po miesiącu od spełnienia warunków.

Regulamin promocji wraz ze wszelkimi szczegółami można znaleźć pod tym linkiem.

Charakterystyka karty Simplicity

Na koniec warto dodać, że karta Simplicity nie wymaga ponoszenie dodatkowych kosztów – oprócz tych wynikających z odsetek od wykorzystanych środków z karty. To oznacza, że nie poniesiemy prowizji za korzystanie z karty – ani opłaty miesięcznej, ani opłaty rocznej.

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową w Citibanku

Komentowanie zamknięte do odwołania