Premia 100 zł za założenie funduszu inwestycyjnego w ING – czyli dobra propozycja dla początkujących

0

ING ciągle oferuje Konto Direct na promocyjnych warunkach. Zakładając rachunek osobisty w ING możemy otrzymać 100 zł premii. Dodatkowo, możemy otworzyć rachunek oszczędnościowy, który gwarantuje 2 proc. w skali roku. Ostatnio do tego wszystkiego można dorzucić fundusz inwestycyjny w ING i zdobyć kolejne 100 zł premii.

Co należy zrobić?

Na wstępie, jeśli chcemy skorzystać z promocyjnej oferty funduszu inwestycyjnego musimy posiadać konto w ING. Jeśli ktoś nie ma konta w ING i chciałby je założyć – to może to zrobić za pomocą tego linku. Otwierając rachunek osobisty i spełniając proste warunki, można otrzymać premię 100 zł. Promocja dotycząca Konta Direct została opisana tutaj.

Gdy już będziemy posiadać rachunek w ING, możemy otworzyć nowy rejestr funduszy. Następnie do końca kwietnia 2017 r. należy zainwestować 100 zł w jednostki uczestnictwa jednego z funduszy oferowanego przez ING. Oprócz tego, będziemy musieli wydać dyspozycję systematycznego inwestowania 50 zł przez 12 miesięcy (w sumie należy odłożyć na rzecz funduszu 700 zł). Spełniając te proste wymagania, ING wypłaci nam 100 zł premii. Bonus zastanie wypłacony na konto w ING do 16 maja 2017 r.

Fundusze, które są dostępne w ING możecie znaleźć tutaj. Najbezpieczniejszym wyborem będzie fundusz pieniężny. ING z kolei proponuje otworzenie Konta Funduszowego i wybór jednego z pakietów:

  • ostrożny
  • umiarkowany
  • dynamiczny

Spośród najbezpieczniejszych funduszy pieniężnych, które umożliwiają wpłatę początkową 100 zł, a następnie 50 zł co miesiąc; w ING dostępne są:

  • Skarbiec Depozytowy
  • ING Pakiet Ostrożny
  • Investor Gotówkowy
  • Investor Płynna Lokata

Regulamin promocji zamieszczam tu pod tym linkiem.

Konta Direct w ING możecie założyć za pomocą tego linku. Jeśli zrobicie to do końca lutego, weźmiecie udział w innej promocji i zdobędziecie kolejne 100 zł premii. Warunki promocji zostały opisane na blogu.

Komentowanie zamknięte do odwołania