Powrót promocji Citibanku – 300 zł do wydania w Allegro za wyrobienie karty kredytowej

0

Citibank co jakiś czas organizuje promocje związane z kartą kredytową. Do tej pory mogliśmy zdobyć premie pieniężne lub bony do wydania m.in. w: Morele.net, Mall.pl, empiku czy serwisie wakacje.pl. Teraz została wznowiona promocja, w której można zdobyć bon na zakupy w serwisie aukcyjnym Allegro. Warunki niezmiennie pozostają bardzo proste.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci, którzy od 1 stycznia 2015 r. nie posiadali żadnej karty kredytowej w Citibanku. Osoby chcące wziąć udziału w promocji muszą także posiadać zdolność kredytową. Minimalne warunki Citibanku to:

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 21 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jeśli spełniamy warunek bycia nowym klientem, możemy złożyć wniosek o kartę kredytową na stronie promocji – pod tym adresem. Po złożeniu wniosku, skontaktuje się z nami pracownik banku, który dokończy proces wnioskowania o kartę kredytową. Po pozytywnej weryfikacji, umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera.

Wniosek o wyrobienie karty można składać do 31 maja 2018 r.

Warunki otrzymani vouchera do Allegro

Do zdobycia 300 zł premii do Allegro potrzebne będzie spełnienie dwóch warunków.

Gdy otrzymamy kartę kredytową, będziemy musieli zalogować się do serwisu transakcyjnego Citibanku. Możemy to zrobić również za pomocą aplikacji mobilnej.

Drugim warunkiem jest wykonanie 5 transakcji do końca kolejnego miesiąca po miesiącu od podpisania umowy oraz 5 transakcji w drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę. Podpisując umowę w lutym 2018 r. warunki będziemy musieli spełnić w lutym i marcu lub w marcu i kwietniu 2018 r.

Voucher otrzymamy w postaci kodu rabatowego, który zostanie przesłany za pośrednictwem serwisu bankowości internetowej Citibanku. Wiadomość o przyznaniu vouchera powinniśmy otrzymać w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków.

Szczegółowy regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem

Co oferuje karta kredytowa w Citibanku?

Karta kredytową, którą możemy wybrać – czyli Citi Simplicity jest w pełni darmowa. Osoby korzystające z niej nie poniosą żadnej opłaty miesięcznej. Należy jednak pamiętać, że od wykorzystanych środków zapłacimy odsetki – pod warunkiem, że nie spłacimy zadłużenia w ciągu tzw. grace period (okres rozliczeniowy karty kredytowej trwa z reguły ok. 50 dni).

Tutaj złożysz wniosek o kartę kredytową w Citi i zdobędziesz 300 zł do Allegro

Komentowanie zamknięte do odwołania