Powrót promocji od ING – 140 zł za założenie i aktywne korzystanie z Konta Direct

0

ING Bank Śląski cyklicznie wznawia swoją promocję związaną ze sztandarowym rachunkiem osobistym Konto Direct. W ramach promocji można zdobyć premię pieniężną. Ostatnio było to 140 zł i tyle pozostało w jednej z opcji. Dodatkowo można zdobyć 100 zł za zapewnienie regularnych wpływów wynagrodzenia na konto.

Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego konta osobistego od 1 sierpnia 2016 r.

Okres karencji wynosi 1,5 roku. Jeśli chcemy i możemy przystąpić do promocji, to do 30 kwietnia 2018 r. musimy złożyć wniosek o otworzenia konta i zawrzeć umowę. Wniosek można złożyć pod tym adresem. Umowę zawrzemy za pośrednictwem kuriera.

Premia na start w wysokości 100 zł zostanie nam przyznana, jeśli wykonamy transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIKiem na min. 1000 zł. Warunek ten należy spełnić do 31 sierpnia 2018 r. Z kolei osoby poniżej 26. roku życia, aby otrzymać premię 100 zł, muszą wykonać 8 płatności kartą lub BLIKiem. Czas na to mają do 30 czerwca 2018 r.

W pierwszym przypadku osoby powyżej 26. roku życia otrzymają premię do 10 października. W drugim przypadku młodzi klienci ING otrzymają premię do 8 sierpnia 2018 r.

Do czasu wypłaty premii należy posiadać Konto w ING wraz kartą debetową.

40 zł za płatności BLIKIEM

Za transakcje BLIKIem nowi klienci mogą zdobyć maks. 40 zł premii.

Pierwsze 20 zł otrzymamy za wykonanie 3 transakcji BLIKIEM w Internecie. Kwota transakcji nie ma znaczenia.

Drugie 20 zł zdobędziemy, jeśli na konto wpłynie wynagrodzenie lub stypendium na min. kwotę 1000 zł. Czas na spełnienie warunków mamy do 31 sierpnia 2018 r. (osoby poniżej 26. roku życia mają czas do 30 czerwca 2018 r.)

Wynagrodzenie lub stypendium tak są definiowane w regulaminie:

Wynagrodzenie lub stypendium nie może być przekazywane z rachunku, którego posiadaczem jest klient indywidualny. Nie będą też brane pod uwagę wpłaty własne w oddziałach Banku lub wpłatomatach Banku.

Można domniemywać, że wystarczy zapewnienie wpływów na koncie na min. 1000 zł. Bank nie będzie dochodził, czy jest to wynagrodzenie (lub stypendium w przypadku osób poniżej 26. roku życia).

Ile zapłacimy za korzystanie z konta w ING?

Konto Direct w ING jest bezpłatne w prowadzeniu. Opłatę możemy ponieść za korzystanie z karty debetowej – 7 zł miesięcznie. Unikniemy jej, jeśli wykonamy w ciągu miesiąca transakcje kartą na min. 300 zł.

Wypłaty z bankomatów są bezpłatne, jeśli skorzystamy z urządzeń ING lub Planet Cash. Każdemu posiadaczowi Konta Direct przysługuje jedna darmowa wypłata w ciągu miesiąca z dowolnego bankomatu. Kolejne wypłaty kosztują 2,5 zł. Tutaj zamieszczam Tabelę opłat i prowizji.

Tutaj otworzycie konto w ING i weźmiecie udział w promocjach

Komentowanie zamknięte do odwołania