Powrót promocji BGŻ BNP – 300 zł premii w tym 150 zł do wydania w Biedronce, Decathlonie lub H&M

0

Ponownie dostępna jest bardzo dobra promocja od BGŻ BNP Paribas. Chodzi o akcję, w której do zdobycia jest 150 zł premii pieniężnej i 150 zł w formie bonów do wydania w sklepach Biedronka, H&M lub Decathlon.

Aby móc wziąć udział w promocji, należy być nowym klientem – czyli osobą nieposiadającą żadnego konta BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące. Osoby korzystające np. z karty kredytowej BGŻ BNP mogą wziąć udział w promocji. Wykluczeni są klienci ROR-ów tego banku.

Jeśli możecie przystąpić do promocji, to wystarczy, że zarejestrujecie się na specjalnej stronie – pod tym adresem. Podczas rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody. Na tej stronie wygeneruje się link do wniosku o konto w BGŻ BNP. Czas na dopełnienie wszystkich formalności i aktywowanie konta mamy do 30 czerwca 2018 r. W promocji przewidziano 35 tys. wniosków możliwych do złożenia. Jeśli zostanie osiągnięty ten limit, to promocja skończy się przed 30 czerwca.

3×50 zł do Biedronki, H&M lub Decathlonu za spełnienie warunków

W promocji można zdobyć bony do sklepów Biedronka, H&M lub Decathlon oraz premie pieniężne. Uczestnik promocji sam wybiera, które bony chce otrzymać (podczas rejestracji na stronie promocji wybieramy sieć sklepów). Aby móc zdobyć premię 50 zł, należy zalogować się do bankowości internetowej lub w aplikacji mobilnej GOmobile. Należy to zrobić do 25 lipca 2018 r.

Z kolei bony otrzymamy za wykazanie aktywności w korzystaniu z konta. 50 zł zostanie przyznane za zrobienie min. jednego przelewu z nowego konta i wykonanie płatności kartą na min. 300 zł. Należy to zrobić w miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania. Następny bon zostanie przyznany, jeśli spełnimy te same warunki w drugim pełnym miesiącu następującym po miesiącu pierwszego logowania. Trzeci bon otrzymamy po spełnieniu warunków w trzecim miesiącu.

Nie wszystkie płatności będą uznawane przez bank. Z promocji wykluczone są transakcje o następujących kodach MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.

Dodatkowe 100 zł w postaci gotówki trafi do nas jeśli:

  • spełnimy warunki otrzymania bonów (patrz wyżej),
  • w każdym z 3 miesięcy kalendarzowych, w których przyznane zostaną nam bony na nasz rachunek wpłynie min. 1000 zł.

Wiadomość o przyznaniu bonu (w postaci e-kodu) zostanie wysłana na adres mailowy do 16. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków. E-kod zostanie wysłany SMSem do 20. dnia miesiąca po miesiącu spełnienia warunków. Niespełnienie warunków w jednym z miesiąców wyklucza z otrzymania kolejnych bonów.

Pod tym linkiem znajdziecie regulamin promocji

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i założycie konto osobiste w BGŻ BNP Paribas

Komentowanie zamknięte do odwołania