Podwyższone oprocentowanie do 3% w skali roku na rachunku oszczędnościowym w Alior Banku

0

Konto Jakże Osobiste to w tej chwili podstawowy rachunek bankowy dla klientów detalicznych Alior Banku. Obecnie dostępna jest promocja związana z tym kontem. Uczestnicy mogą otrzymywać zwrot środków za transakcje mobilne – do 20 zł miesięcznie, a oprócz tego bank oferuje oprocentowanie na koncie oszczędnościowym w wysokości 3% w skali roku.

Podwyższone oprocentowanie na koncie oszczędnościowym

Posiadacze Konta Jakże Osobistego mogą w tej chwili skorzystać z promocji i zyskiwać 3% w skali roku deponując środki na rachunku oszczędnościowym Alior Banku. Promocyjne warunki obowiązują do 30 czerwca 2018 r. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak obecni klienci Alior Banku. Na rachunek oszczędnościowy można wpłacić do 20 tys. zł. Oprocentowanie jest zmienne, a kapitalizacja odsetek miesięczna.

Aby móc skorzystać z promocji, w serwisie transakcyjnym Alior Banku należy aktywować Korzyść „Wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym do Konta Jakże Osobistego”. Dzięki temu oprocentowanie rachunku zostanie podwyższone do 3% w skali roku. Do wyboru mamy kilka rachunków oszczędnościowych – np. konta z oprocentowaniem WIBID 1M wynoszącym odpowiednio 0,5%; 2% lub 2,5%.

Po zakończeniu okresu promocyjnego oprocentowanie zmieni się na domyślne i będzie wynosić tyle ile stawka WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca.

Premie za płatności mobilne

Klienci korzystający z Konta Jakże Osobistego mogą co miesiąc zyskiwać maks. 20 zł zwrotu za transakcje mobilne. Premia jest naliczana w wysokości 1% od kwoty płatności mobilnej. Wynagradzane są transakcje BLIKIEM, Android Pay i HCE. Aby zgarniać premię, należy tak jak w przypadku wyższego oprocentowania na koncie oszczędnościowym, aktywować odpowiednią Korzyść.

Warunki oferty Konta Jakże Osobistego

Nowe konto może być bezpłatne w prowadzeniu – pod warunkiem, że w ciągu miesiąca zapewnimy wpływy na rachunek w wysokości min. 1500 zł. Nie spełnienie tego wymogu będzie oznaczać poniesienie opłaty w wysokości 10 zł miesięcznie. Uprzywilejowani są klienci poniżej 26. roku życia – ci mogą liczyć na zwolnienie z warunku dotyczącego zapewnienia wpływów.

Nic nie zapłacimy także za przelewy internetowe oraz transakcje wykonane za pomocą BLIKa. Każdy klient podczas konfiguracji konta będzie mógł wybrać dwie dodatkowe funkcje, które nie będą wiązały się z ponoszeniem kosztów. Do wyboru będą m.in.:

  • wypłaty z bankomatów w całej Polsce,
  • wypłaty z bankomatów za granicą,
  • pakiet przelewów natychmiastowych,
  • zwrot za płatności zbliżeniowe telefonem,
  • limit w rachunku bez odsetek przez 10 dni.

Wybór kolejnej (trzeciej) funkcji będzie kosztować 3,5 zł miesięcznie.

Warto wspomnieć, że Alior Bank posiada w swojej ofercie również rachunek oszczędnościowy – Konto Lokacyjne z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 miesiące do kwoty 100 tys. zł.

Tutaj założysz rachunek Konto Jakże Osobiste

Komentowanie zamknięte do odwołania