Podwójna premia od BGŻ BNP Paribas – do 460 zł za założenie i aktywne korzystanie z konta

0

Ruszyła kolejna edycja promocja BGŻ BNP Paribas, w której za założenie rachunku osobistego możemy zdobyć 160 zł premii pieniężnej. Wciąż do zdobycia mamy do 300 zł zwrotu za transakcje bezgotówkowe. Konto Optymalne oferowane w promocji to obecnie jeden z lepszych rachunków na rynku.

Konto Optymalne pojawiło się w ofercie BGŻ BNP w zeszłym roku. Co jakiś czas jest oferowane w ramach promocji. Nieprzerwanie obowiązuje zwrot środków za transakcje mobilne – co zostało opisane w dalszej części wpisu. Dodatkowo za spełnienie prostych warunków można zgarnąć 160 zł premii.

Warunki promocji – jak zdobyć premie?

Uczestnikiem promocji „Premia z bonusem” oraz „Mobilna Premia 2” może być osoba, która w ciągu
36 miesięcy przed dniem złożenia wniosku nie była posiadaczem ani współposiadaczem rachunku bankowego w BGŻ BNP Paribas (lub w którymś banku przed połączeniem BGŻ z BNP).

Jeśli jesteś klientem BGŻ Optima, nie jesteś wykluczony z promocji BGŻ BNP!

Promocja „Premia z bonusem” trwa aż do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, ale nie dłużej niż do 11 marca 2018 r. Do tego dnia należy zarejestrować się na stronie promocji – pod tym linkiem – i złożyć wniosek o otworzenie Konta Optymalnego. Konto otwieramy wraz z kartą debetową. Umowę ramową musimy podpisać do 31 marca 2018 r.

Premię 160 zł otrzymamy za aktywne korzystanie z konta i karty. W każdym z miesięcy – od kwietnia do września 2018 r. należy zapewnić na koncie min. 1000 zł wpływów. Drugim warunkiem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych na min. 200 zł oraz min. 1 przelew aplikacją GOmobile – także w okresie promocji kwiecień – wrzesień.

Premia jest podzielona na trzy nagrody. Pierwsza nagroda wynosi 80 zł i jest przyznawana za spełnienie powyższych warunków w okresie kwiecień-maj. Druga nagroda w wysokości 40 zł obowiązuje  za okres czerwiec – lipiec. Trzecia nagroda (40 zł) za spełnienie w warunków w sierpniu i wrześniu.

Więcej szczegółów (dokładne daty wypłaty premii) sprawdzicie tutaj.

Premie za transakcje mobilne

Za każdą transakcję mobilną bank wypłaci nam 1 zł. Za transakcje mobilne uznaje się płatności: MasterPass, Android Pay i aplikacją GOmobile. Co do transakcji GOmobile są ograniczenia:

„transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych.”

Aplikacją można wykonywać przelewy na inne rachunki i takie transakcje będą uznawane, jednak też z pewnymi ograniczeniami:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.”

Minimalna wartość transakcji musi wynieść 1 zł.

Miesięczna premia w ramach jednego konta może wynieść maksymalnie 25 zł. Premią można otrzymywać przez 12 miesięcy, co łącznie daje 300 zł. Zwrot za transakcje są wypłacane do 8. dnia kolejnego miesiąca. Do promocji BGŻ BNP można przystąpić do 31 marca 2018 r.

Regulamin promocji “Mobilna Premia”

Co oferuje nowe Konto Optymalne od BGŻ BNP Paribas?

Konto Optymalne jest podstawowym rachunkiem osobistym BGŻ BNP. To bardzo dobre konto, które jest tanie i praktyczne. Przede wszystkim nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów i – co zostało opisane powyżej – przynosi dodatkowe korzyści.

  • Otworzenie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Konto Optymalne założysz przechodząc na tę stronę 

Komentowanie zamknięte do odwołania