Otwórz Konto Maksymalne dla młodych w BGŻ BNP i odbierz 100 zł do SPHINXA (+300 zł za transakcje mobilne)

0

BGŻ BNP Paribas nie ustaje w promocjach dotyczących swojego rachunku osobistego. Za założenie Konta Maksymalnego przeznaczonego dla młodych osób, możemy zgarnąć 100 zł do wydania w restauracjach Sphinx. Nieprzerwanie można zdobywać premie za płatności mobilne – do 300 zł w ciągu trwania całej promocji.

Nowa promocja jest skierowana do nowych klientów, którzy nie posiadali żadnego rachunku osobistego (ani nie byli współwłaścicielami) w BGŻ BNP Paribas w ciągu ostatnich 36 miesięcy. Dodatkowym ograniczeniem jest wiek uczestnika promocji. Tylko osoby, które będą miały nieukończone 26 lat na 31 stycznia 2018 r. mogą składać wnioski o konto w promocji.

Przed wysłaniem wniosku należy zarejestrować się na stronie promocji – tutaj. Następnie na podany adres e-mail otrzymamy link, po kliknięciu którego zostanie wygenerowany dla nas wniosek o Konto Maksymalne.

Promocja „Konto do syta” trwa do momentu osiągnięcia liczby 1000 rejestracji, ale nie dłużej niż do dnia 22 grudnia 2017 r. Umowę o konto należy zawrzeć najpóźniej do 12 stycznia 2018 r. Można to zrobić za pośrednictwem kuriera.

Warunki otrzymania bonu na 100 zł do SPINXA

Aby zdobyć bon, uczestnik promocji musi aktywnie korzystać z konta w styczniu 2018 r. – czyli wykonać transakcje bezgotówkowe na min. 300 zł oraz zalogować się przynajmniej raz do bankowość internetowej Pl@net.

Bon na 100 zł do wydania w restauracjach SPHINX zostanie wysłany na adres e-mail do 27 lutego 2018 r. Bon jest ważny do 1 lutego 2018 r.

Tutaj znajdziesz regulamin promocji “Konto do syta”

Premie za transakcje mobilne

Za każdą transakcję mobilną bank wypłaci nam 1 zł. Za transakcje mobilne uznaje się płatności: MasterPass, Android Pay i aplikacją GOmobile. Co do transakcji GOmobile są ograniczenia:

„transakcja bezgotówkowa obciążająca Konto Posiadacza, za wyjątkiem płatności poprzez system BLIK i założenia lokaty, realizowana poprzez aplikację o nazwie GOmobile instalowaną na Urządzeniach Mobilnych.”

Aplikacją można wykonywać przelewy na inne rachunki i takie transakcje będą uznawane, jednak też z pewnymi ograniczeniami:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych
na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję.”

Minimalna wartość transakcji musi wynieść 1 zł

Miesięczna premia w ramach jednego konta może wynieść maksymalnie 25 zł. Premią można otrzymywać przez 12 miesięcy, co łącznie daje 300 zł. Zwrot za transakcje są wypłacane do 8. dnia kolejnego miesiąca. Do promocji BGŻ BNP można przystąpić do 29 grudnia 2017 r.

Regulamin promocji “Mobilna Premia”

Charakterystyka Konta Maksymalnego

Konto Maksymalne to „młodzieżowa” wersja Konta Optymalnego. Rachunek jest całkowicie darmowy. Klienci którzy założą konto w BGŻ BNP Paribas mogą liczyć na:

  •     Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
  •     Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  •     Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  •     Wypłata środków z bankomatów – 0 zł ze wszystkich bankomatach

Po ukończeniu 26. roku życia warunki rachunku zmieniają się na te obowiązujące w przypadku Konta Optymalnego.

Tutaj założysz Konto Maksymalne i zgarniesz bon na 100 zł do SPHINXA

Komentowanie zamknięte do odwołania