O 50% tańsze bilety na komunikację miejską dzięki płatnościom BLIK

0

Jakiś czas temu osoby korzystające z BLIKA mogły kupować tańsze bilety na komunikację miejską w aplikacji jakdojade.pl. Teraz została zorganizowana podobna promocja, jednak związana z inną aplikacją. Kupując bilet w apce moBiLET można zyskać 50% zwrotu poniesionych kosztów.

moBiLET to aplikacja służąca do zakupu biletów na komunikację miejską. Teraz płacąc za bilet BLIKIEM można zyskać 50% zwrotu wartości biletu. Promocja trwa do 1 lipca 2018 r. Może także zostać zakończona przed czasem, jeśli pula przeznaczona na zwroty zostanie wyczerpana (wynosi 50 tys. zł). Maksymalna jednorazowa kwota zwrotu może wynieść 15 zł.

Jak kupić tańszy bilet?

Aby móc skorzystać z promocji, musimy posiadać na swoim smartfonie zainstalowaną aplikację moBiLET. Jeśli ją posiadamy, to następnym krokiem będzie upewnienie się, czy BLIK jest dodany do naszego konta w aplikacji jako źródło płatności. Można to zrobić w ustawieniach aplikacji moBiLET. Kiedy uruchomimy aplikację i wybierzemy interesujący nas bilet, będziemy musieli opłacić go za pomocą BLIKA. Po zakupie należy wybrać w aplikacji „Skasuj bilet” i potwierdzić to pinem, którym logujemy się do moBiLET. Następnie wystarczy potwierdzić transakcję w aplikacji naszego banku. Zwrot 50% wartości biletu otrzymamy w ciągu 7 dni o dokonania transakcji.

Warto dodać, że nie wszyscy mogą skorzystać z tej promocji, ponieważ w aplikacji naszego banku musimy posiadać funkcję One Click BLIK – a ta jest dostępna w wybranych bankach. Z promocji mogą skorzystać klienci następujących banków: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, mBank, PKO.

Tutaj znajdziecie regulamin promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania