Rachunek dla młodych w mBanku z premią 100 zł na start i konkursem na projekt karty

0

mBank oferuje całą masę promocji związanych z rachunkami bankowymi. Mamy do wyboru promocyjne konto dla firm oraz konto osobiste, dzięki któremu możemy zdobyć nawet 600 zł premii. Tym razem mBank ruszył z promocją rachunku dla młodych osób – eKonto m.

Rachunek eKonto m jest skierowany do osób w wieku od 18. do 24. roku życia. Do zgarnięcia mamy 100 zł premii – co dla młodych klientów mBanku może być łakomym kąskiem. Do otrzymania bonusu wystarczy wykazanie niewielkiej aktywności w korzystaniu z eKonta m.

Ograniczenia co do uczestników

Jak już wcześniej wspomniałem, konto jest przeznaczona dla osób w wieku 18-24 lata. Dodatkowo uczestnikiem promocji może być osoba, która nie posiadała/współposiadała od 1 stycznia 2016 r. konta osobistego i/lub rachunku oszczędnościowego o nr zaczynających się na 1140 2004 albo 1140 2017.

Jeśli możemy przystąpić do promocji, to do 11 lipca 2017 r. powinniśmy złożyć wniosek eKonto m – za pomocą tego wniosku. Następnie należy zawrzeć umowę o konto razem z kartą debetową. Możemy to zrobić w placówce banku lub za pośrednictwem kuriera.

Premia 100 zł za transakcje

Aby zgarnąć 100 zł premii, musimy w miesiącu następującym po miesiącu od otwarcia konta zalogować się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku. Drugim warunkiem jest wykonanie 5 płatności kartą na dowolne kwoty w ciągu miesiąca. To samo (zalogowanie się do aplikacji i transakcje) należy wykonać w drugim miesiącu po miesiącu od założenia konta.

Składając wniosek w czerwcu 2017 r., będziemy musieli spełnić warunki w lipcu i sierpniu. Premia zostanie wypłacona w dwóch transzach – w sierpniu (przy spełnieniu warunków w lipcu) i we wrześniu (spełniając warunki w sierpniu).

500 zł nagrody za zaprojektowanie wyglądu karty debetowej

Osoby posiadające eKonto m mogą wziąć udział w konkursie. Jeśli zaprojektujemy własną kartę płatniczą, mamy szansę na dodatkowe 500 zł i udział w filmie popularnego YouTubera. “Starcie w karcie” to konkurs zachęcający młode osoby do korzystania z kart i zaprojektowania plastiku według własnej koncepcji. Na początku trzeba wybrać drużynę Ajgora lub Blowka. Następnie co tydzień YouTuberzy wybiorą po 10 najciekawszych projektów i nagrodzą je premią w wysokości 500 zł. Akcja będzie trwać 4 tygodnie. Drużyna, która zbierze więcej kart wygra. 12 plastików zaprojektowanych  przez zwycięzców trafi na stałe do wzorów banku. Wybrana grupa z każdej drużyny będzie miała szanse wystąpić w filmie YouTubera. Pojedynek można śledzić tutaj.

Co oferuje eKonto m?

eKonto m oferuje zróżnicowane warunki w zależności od wieku. Jeśli jesteśmy w wieku 18-20 lat, to wszystkie podstawowe opłaty wyniosą 0 zł.

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy w złotych zlecone w bankowości internetowej lub mobilnej
  • 0 zł za korzystanie z karty płatniczej
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Jeśli mamy od 21 do 24 lat, to warunki eKonta m są następujące:

  • 0 zł za założenie i prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy w złotych zlecone w bankowości internetowej lub mobilnej
  • 4 zł za korzystanie z karty płatniczej, ale opłata może wynieść 0 zł, jeśli w ciągu miesiąca wykonamy przynajmniej 5 płatności kartą na dowolne kwoty
  • 0 zł za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce

Tutaj założysz eKonto m i zgarniesz 100 zł premii

Komentowanie zamknięte do odwołania