Nowe promocyjne produkty od Raiffeisen Polbank – darmowe konto i lokata na 3%

0

Już niebawem Raiffeisen Polbank zostanie przejęty przez BGŻ BNP Paribas. Prawdopodobnie z tego powodu możemy obecnie skorzystać z kilku niezłych promocji od Raiffeisen. W ofercie banku znajdziemy tanie konto osobiste, nieźle oprocentowany rachunek oszczędnościowy, a także atrakcyjną lokatę.

Z nowych promocyjnych ofert mogą skorzystać posiadacze Wymarzonego Konta Osobistego. Konto można otworzyć za pomocą tego linku.

Co możemy znaleźć w ofercie Raiffeisen?

Najlepiej wygląda promocyjna lokata, która jest oprocentowana na 3% w skali roku. Lokata jest zakładana na okres 4 miesięcy. Oferta jest o tyle ciekawa, że Wymarzoną Lokatę można założyć trzykrotnie z tym samym oprocentowaniem. Zakładając pierwszą lokatę można zdeponować na niej od 1 tys. zł do 10 tys. zł. W przypadku następnej lokaty maksymalny depozyt może wynieść 25 tys. zł. Trzecia lokata może zostać założona na maks. 50 tys. zł.

Tutaj uwaga! Oprocentowanie obowiązuje dla nowych środków, za które uznaje się nadwyżkę nad saldem z ostatniego dnia roboczego miesiąca poprzedzającego miesiąc zawarcia umowy.

Przykład: Jeśli założymy lokatę w kwietniu, to saldo będzie liczone z 30 marca.

Po zakończeniu się pierwszej lokaty z maks. depozytem 10 tys. zł, przez miesiąc będziemy mogli założyć kolejną na maks. 25 tys. zł. Warunkiem, jaki dodatkowo należy spełnić, jest zapewnienie wpływów na Wymarzone Konto na min. 1200 zł w ciągu ostatniego miesiąca trwania pierwszej lokaty. W tym okresie należy również wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 500 zł.

Przy trzeciej lokacie również będziemy musieli spełnić warunki, ale tym razem:

  • Zapewnić wpływy na koncie na min. 2400 zł w ciągu ostatniego miesiąca trwania drugiej lokaty
  • Wydać min. 1000 zł w ciągu ostatniego miesiąca trwania drugiej lokaty

Niestety i tu jest szkopuł, lokaty można założyć tylko w oddziale banku.

Tutaj zamieszczam szczegółowy regulamin dotyczący Wymarzonej Lokaty

Przez internet założycie za to Konto Wymarzony Cel. Oprocentowanie rachunku wynosi 2,2% w skali roku. Oprocentowanie obowiązuje do 100 tys. zł do 30 czerwca 2018 roku.

W ofercie Raiffeisen znajdziecie także inne lokaty np. Lokatę Na Start z oprocentowanie 2%. Raiffeisen umożliwia również dostęp do serwisu wymiany walut, gdzie można znaleźć konkurencyjne kursy i niskie prowizje.

Tutaj założycie Wymarzone Konto Osobiste

Komentowanie zamknięte do odwołania