Nowe Mobilne Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem 2,7% od BZ WBK

0

Na rynku pojawiło się nowe konto oszczędnościowe. Warto podkreślić, że oferta jest całkiem atrakcyjna, bo konto posiada oprocentowanie wynoszące 2,7% w skali roku. Rachunek oferuje BZ WBK. Oferta jest skierowana do wszystkich osób – zarówno do nowych, jak i starych klientów.

Od początku marca, wszyscy zainteresowani mogą zakładać Mobilne Konto Oszczędnościowe w BZ WBK. Nowy rachunek posiada takie samo oprocentowanie, jak najlepsza oferta od Banku Millennium – czyli 2,7% w skali roku. Maksymalna kwota jaką można wpłacić na oprocentowane konto to 100 tys. zł. Podwyższone oprocentowanie obowiązuje do końca okresu promocyjnego – do 31 lipca 2018 r.

Aby móc skorzystać z promocyjnej oferty, należy do 30 czerwca 2018 roku otworzyć Mobilne Konto Oszczędnościowe. Wniosek o rachunek można złożyć za pomocą tej dedykowanej strony. Umowę zawrzemy za pomocą kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub pośrednictwem wideorozmowy.

Warunki Mobilnego Konta Oszczędnościowego

Prowadzenie konta w BZ WBK jest bezpłatne. Tylko pierwsza wypłata w miesiącu jest darmowa. Kolejne przelewy z rachunku w ciągu miesiąca to koszt 10 zł.

Tutaj złożycie wniosek o Mobilne Konto Oszczędnościowe

Komentowanie zamknięte do odwołania