Nowe Konto oszczędnościowe od T-Mobile UB i do 300 zł moneyback

0

Konto w T-Mobile Usługi Bankowe od dłuższego czasu umożliwia zdobywanie moneyback – do 300 zł przez cały okres trwania promocji. Teraz dodatkowo możemy otworzyć bardzo dobry rachunek oszczędnościowy, który gwarantuje 3 proc. w skali roku. Oferta jest skierowana do nowych klientów.

Standardowa oferta rachunku osobistego w T-Mobile UB pozwala na bezpłatne korzystanie z rachunku i otrzymywanie zwrotu środków za transakcje bezgotówkowe kartą. W ramach oferty promocyjnej. Osoby, które nie posiadały do tej pory konta w T-Mobile UB mogą otworzyć rachunek osobisty i oszczędnościowe na bardzo dobrych warunkach. Mianowicie konto oszczędnościowe posiada jedno z najwyższych stawek oprocentowania – 3 proc. w skali roku.

Także nowi klienci mogą liczyć na wyższe oprocentowanie na koncie oszczędnościowym.

Dla kogo – warunki przystąpienia do promocji?

By móc założyć konto oszczędnościowe z podwyższonym oprocentowaniem, należy być nowym klientem T-Mobile UB. Regulamin tak definiuje status nowego klienta:

W promocji może wziąć udział Klient, który w terminie od 1 kwietnia 2017 r. do dnia 18 czerwca 2017 r. nie posiadał umowy o rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w T-Mobile Usługi Bankowe

Spełniając ten warunek, możemy otworzyć rachunek osobisty Freemium – wniosek pod tym linkiem – lub Premium – wniosek tu. Po założeniu konta osobistego, możemy otworzyć konto oszczędnościowe na 3 proc. w skali roku. Warto zaznaczyć, że konto możemy założyć także za pomocą przelewu weryfikacyjnego.

Warunki oferty konta oszczędnościowego

Promocyjny rachunek oszczędnościowy możemy otworzyć do 31 sierpnia 2017 r. Wyższe oprocentowanie obowiązuje przez okres 92 dni od założenia konta – czyli 3 miesiące. Maksymalne saldo, dla którego obowiązuje promocyjne oprocentowanie wynosi 50 tys. zł.

Obecni klienci T-Mobile UB, również mogą założyć konto oszczędnościowe z nieco niższym oprocentowaniem. Oprocentowanie w tym przypadku wynosi 2 proc. w skali roku do kwoty 50 tys. zł. Dodatkowym wymaganiem jest zapewnienie wpływów w ciągu miesiąca poprzedzającego miesiąc z podwyższonym oprocentowaniem z tytułu wynagrodzenia, emerytury, renty lub stypendium. Z oferty możemy skorzystać do końca 2017 r.

Moneyback od T-Mobile

Obecnie oferta moneyback w T-Mobile gwarantuje do 15 zł miesięcznie zwrotu dla konta Freemium lub do 25 zł zwrotu w przypadku konta Premium. Procentowo zwrot wynosi 5% wartości transakcji – pod warunkiem wydania kartą min. 200 zł dla konta Freemium. Maksymalny zwrot – 15 zł – otrzymamy, jeśli kartą wykonamy transakcje na kwotę 300 zł w ciągu miesiąca. Dla konta Premium ta kwota wyniesie 500 zł.

T-Mobile UB zastrzega, że zwroty nie obowiązują za transakcje oznaczone następującymi kodami MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900, określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

Zwrot środków za transakcje możemy otrzymywać przez 6 miesięcy.

Ile kosztują konta osobiste w T-M UB?

Konto Freemium to praktycznie darmowy rachunek. Nie zapłacimy nic za korzystanie z konta i przelewy. Jedyna opłata jaka może wystąpić to 6 zł za posiadanie karty debetowej. Opłaty można uniknąć wydając w ciągu miesiąca 200 zł. Trzy pierwsze wypłaty w ciągu miesiąca ze wszystkich bankomatów w Polsce są bezpłatne. Kolejne to kosz 6 zł każdy.

Z kolei Konto Premium to koszt 18,90 zł w ciągu miesiąca. W zamian za to możemy liczyć na całkowity brak opłat za pozostałe usługi. Opłaty można uniknąć wydając w ciągu miesiąca 500 zł w transakcjach bezgotówkowych kartą.

Dodatkowo zamieszczam tabelę oprocentowania i regulamin moneybacku w T-M UB

Tutaj założycie konto w T-Mobile Usługi Bankowe

Komentowanie zamknięte do odwołania