Nowe Konto Maksymalne w promocji – 150 zł do wydania w H&M i 300 zł zwrotu za transakcje

0

Do tej pory BGŻ BNP oferował w promocji tylko Konto Optymalne. Teraz na dodatkowe korzyści mogą liczyć osoby, które chcą założyć rachunek dla młodych – Konto Maksymalne. Oferta jest skierowana do osób w wieki do 26 lat. W zamian za otworzenie rachunku osobistego i spełnienie warunków – można otrzymać bony o wartości 150 zł do wydania w sklepie H&M. Dodatkowo, klinetów BGŻ BNP obowiązuje moneyback – czyli zwrot środków za transakcje bezgotówkowe

Kto może skorzystać z promocji?

Rachunek oferowany w ramach promocji to Konto Maksymalne dla osób w wieku 18-26 lat. Tylko osoby, które będą miały nieukończone 26 lat do 31 października mogą skorzystać z promocji. Dodatkowo, obowiązuje okres karencji – czyli wykluczenie osób, które posiadały konta oszczędnościowo-rozliczeniowe w BGŻ BNP Paribas przez ostatnie 24 miesiące przed dniem złożenia wniosku.

Jak zdobyć bony do H&M?

Spełniając warunki karencji i wieku, możemy przystąpić do promocji. Na wstępie należy zarejestrować się na stronie promocji. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o Konto Maksymalne z kartą debetową – za pomocą linku wygenerowanego po rejestracji i przesłanego na nasz adres mailowy. Gdy podpiszemy umowę o rachunek w BGŻ BNP, to wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej i wykonać jedną transakcję bezgotówkową kartą. Czas na spełnienie powyższych warunków mamy do 31 października 2017 r. Dzięki temu otrzymamy 50 zł na zakupy w H&M. Kod rabatowy zostanie przesłany SMS-em na nr podany podczas rejestracji na stronie promocji.

Kolejne 100 zł można zdobyć wykonując 5 transakcji bezgotówkowych kartą w listopadzie oraz grudniu. W zamian otrzymam po 50 zł za każdy miesiąc, w którym spełnimy warunki. Bon za spełnienie warunków w listopadzie otrzymamy do 19 grudnia. Rabat o wartości 50 zł otrzymamy do 18 stycznia 2018 r. Kody rabatowe są ważne do końca października 2019 r.

Promocja trwa do 30 września 2017 r. – jednak należy zaznaczyć, że pula promocyjnych wniosków wynosi 2500 sztuk.

Regulamin do tej część promocji znajduje się pod tym linkiem.

Dobrze znany moneyback – do 300 zł premii za transakcje kartą

Promocja związana ze zwrotami środków za transakcje bezgotówkowe została szczegółowo opisana tutaj. W skrócie napiszę, że do promocji można przystąpić do końca sierpnia 2017 r (bardzo możliwe, że zostanie przedłużona). Miesięczny zwrot za transakcje może wynieść maks. 25 zł. Zwrot będzie naliczany w wysokości 2% od wartości transakcji. Moneyback można otrzymywać przez 12 miesięcy. W sumie do zgarnięcia jest maks. 300 zł.

Tutaj zamieszczam regulamin do promocji związanej z moneyback-iem.

Co oferuje Konto Maksymalne?

Przez to, że Konto Maksymalne jest oferowane młodym osobom, jest praktycznie pozbawione opłat. Teoretycznie zapłacimy za kartę debetową. Jednak opłata jest do uniknięcia… jeśli mamy mniej niż 26 lat. Korzystanie z konta i karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz przelewy internetowe są darmowe.

Konto Maksymalne założysz za pomocą tego linku przechodząc na stronę promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania