Nowa-stara promocja od Inteligo z bonami o wartości 150 zł do Intersportu

0

Inteligo odświeżyło promocję, w której można zgarnąć bony na zakupy w sklepach Intersport. W sumie do zdobycia jest 150 zł na zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych Intersportu. W promocji można wziąć udział do końca sierpnia 2017 r.

Promocja od Inteligo jest przeznaczona dla nowych klientów. W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od 1 grudnia 2016 r. do dnia przystąpienia do promocji nie posiadały Konta Inteligo lub innego rachunku prowadzonego przez PKO BP.

Warunki otrzymania bonów nie są skomplikowane. Pierwszym krokiem będzie złożenie wniosku o otworzenie konta w Inteligo na tej stronie. Czas na złożenie wniosku mamy do 31 sierpnia 2017 roku. Warto zaznaczyć, że trzeba także zawnioskować o kartę debetową – i tu uwaga – koniecznie musi to być karta MasterCard, gdyż tylko ona uprawnia do zdobycia bonów (do wyboru jest także VISA).

Jak zdobyć bony do Intersportu?

Kiedy już zawrzemy umowę i będziemy posiadali aktywne konto, to kolejnym krokiem będzie rejestracja na stronie promocji. Wymagane jest wyrażenie odpowiednich zgód – na otrzymywanie od banku informacji marketingowych i handlowych. Ostatnim warunkiem będzie wykonanie przynajmniej jednej transakcji kartą. Czas na wszystkie te czynności mamy do 14 września 2017 r. Do 29 września powinniśmy otrzymać wiadomość o przyznaniu bonów. W sumie otrzymamy 3 bony o wartości 50 zł każdy – czyli 150 zł łącznie. Liczba pakietów z bonami (3 bony) jest ograniczona i wynosi 2 000 sztuk. O przyznaniu bonów będzie decydowała kolejność zgłoszeń – czyli kto pierwszy ten lepszy.

Bony możemy wykorzystać zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych Intersport. Bony zostaną przesłane w formie elektronicznej za pośrednictwem systemu bankowości internetowej Inteligo. Bony są ważne do 31 grudnia 2017 r. W sklepach stacjonarnych można wykorzystać wszystkie bony o wartości 150 zł na jedne zakupy. Sklep internetowy umożliwia wydanie jednego bonu na jedne zakupy. Minimalna wartość takich zakupów musi wynieść min. 50 zł.

Regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem.

Tutaj otworzysz konto w Inteligo i będziesz miał szansę na bony o wartości 150 zł do wydania w sklepach Intersport

Komentowanie zamknięte do odwołania