Nowa promocyjna lokata od Eurobanku na 3 proc. w skali roku

0

W ostatnim czasie pojawiło się kilka nowych ofert bankowych, które dla oszczędzających gwarantowały 3% w skali roku – w różnych okresach. Ostatnio do grona banków, które oferują promocyjne warunki w przypadku produktów oszczędnościowych, dołączył Eurobank.

Lokata na Dobry Start jest oferowana przez Eurobank we współpracy z Expanderem. Z tego też względu, wnioskowanie o lokatę wygląda nieco inaczej.

Oferta jest skierowana do nowych klientów, czyli osób które nie posiadały konta w Eurobanku w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Według regulaminu są to osoby, które:

nie posiadały konta bankowego w Euro Banku S.A. i nie były stroną obowiązującej umowy o usługi bankowości elektronicznej w Banku oraz zawrą umowę o prowadzenie konta bankowego w pakiecie Active.

Z tego punktu wynika, że do założenia lokaty wymagane jest również konto osobiste. Lokata jest zakładana za pośrednictwem Expandera. Na wstępie należy wypełnić wniosek kontaktowy – np. za pomocą tego linku. Następnie powinien skontaktować się z nami konsultant, który umówi się na spotkanie. Lokatę założymy w oddziale Expandera.

Warunki lokaty

Lokata na Dobry Start jest otwierana na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie promocyjne wynosi 3% w skali roku. Minimalnie na lokatę można wpłacić 10 tys. zł. Maksymalny depozyt może wynieść 25 tys. zł.

Warto zwrócić uwagę, że lokata jest otwierana razem z kontem w pakiecie Active. Jest to rachunek płatny. Opłat unikniemy utrzymując saldo na kwotę min. 15 tys. zł lub zagwarantować wpływy na min. 1500 zł w ciągu miesiąca. Jednak w tym roku wciąż obowiązują promocyjne warunki, które zwalniają z opłat przez 12 miesięcy od otworzenia rachunku.

W oddziale Expandera podpiszemy umowę o konto w pakiecie Active. Lokata zostanie otworzona przez nas za pomocą bankowości internetowej Eurobanku. Promocyjną lokatę należy założyć w ciągu 30 dni od otworzenia konta.

Tutaj złożysz wniosek o spotkanie z pracownikiem Expandera i założysz lokatę w Eurobanku

Komentowanie zamknięte do odwołania