Nowa promocja związana z Kontem Optymalnym od BGŻ BNP – 6 biletów do Multikina za spełnienie prostych warunków

0

Bank BGŻ BNP przyzwyczaił nas do oferowania Konta Optymalnego w promocji. Obecnie wystartowała promocja, w której za założenie sztandarowego rachunku osobistego BGŻ BNP możemy otrzymać 6 biletów do sieci kin Multikino.

By przystąpić do promocji musimy być nowymi klientami, którzy nie posiadają i nie posiadali rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w BGŻ BNP w ciągu ostatnich 6 miesięcy. Wykluczone są także osoby, które już złożyły wniosek o konto w BGŻ BNP. Klienci BGŻ Optima nie muszą się martwić i mogą przystąpić do promocji.

Nowi klienci mogą przystąpić do promocji wypełniając wniosek o konto na stronie całej akcji – tutaj. Najpierw należy się zarejestrować na stronie, a następnie złożyć wniosek, który zostanie dla nas wygenerowany po rejestracji.

Do promocji można przystąpić do 29 września – chyba że promocja zostanie zakończona przed czasem. Może to nastąpić, jeśli skończy się pula promocyjnych wniosków, która wynosi 1000 sztuk. Czas na podpisanie umowy mamy do 20 października.

Jak otrzymać bilety?

Bilety do Multikina otrzymamy w postaci voucherów. Vouchery można otrzymywać przez trzy miesiące po 2 sztuki. Aby otrzymać odpowiednik dwóch biletów, należy w danym miesiącu zapewnić wpływy na 1000 zł oraz wykonać transakcje kartą na min. 300 zł. Składając wniosek we wrześniu, warunki będziemy musieli spełnić w październiku, listopadzie i grudniu. Jeżeli spełnimy powyższe wymagania, otrzymamy w sumie 6 voucherów na bilety do Multikina. Vouchery będą ważne do końca czerwca 2018 r. Vouchery otrzymamy w postaci kodu, który zostanie wysłany SMS-em. O otrzymaniu nagród zostaniemy poinformowani mailowo.

Charakterystyka Konta Optymalnego

Konto Optymalne jest nowym rachunkiem w ofercie BGŻ BNP. Rachunek jest całkiem niezły na tle konkurencji. Przede wszystkim nie wiąże się z ponoszeniem wysokich kosztów i – co zostało opisane powyżej – umożliwia zgarnianie moneybacków.

  • Otwarcie i prowadzenie konta – 0 zł
  • Wydanie i korzystanie z karty debetowej – 0 zł
  • Przelewy internetowe i za pomocą aplikacji mobilnej – 0 zł
  • Wypłata środków z bankomatów – 0 zł w bankomatach BGŻ BNP i Planet Cash; inaczej 5 zł

Polecam sprawdzić regulamin promocji pod tym linkiem

Tutaj założycie Konto Optymalne i będziecie mieć szansę na 6 biletów Multikina

Komentowanie zamknięte do odwołania