Nowa promocja T-Mobile UB – 200 zł do empik.com za wyrobienie karty kredytowej

0

T-Mobile zorganizował nową promocję związaną z kartą kredytową. Za jej wyrobienie nowi, ale także obecni klienci, mogą zdobyć 200 zł do wydania w sklepie internetowym empik.com. Wystarczy w ciągu trwania promocji wykonać transakcje bezgotówkowe na odpowiednią kwotę.

Z promocji mogą skorzystać nowi i obecni klienci T-Mobile Usług Bankowe. Jest jednak okres karencji w posiadaniu karty kredytowej w T-Mobile UB. Z promocji są wykluczane osoby, które posiadały kartę kredytową w ciągu ostatnich 90 dni od rozpoczęcia promocji. Granicznym dniem jest 1 września 2017 r.

Osoby uprawnione do wzięcia udziału w promocją mogą składać wnioski kartę za pomocą tego linku. Kartę MasterCard Travel należy wyrobić do 30 stycznia 2018 r.

Jak zdobyć nagrodę?

Nagrodą w promocji jest bon na zakupy w empiku na kwotę 200 zł. W celu zdobycia karty kredytowej musimy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na min. 750 zł. Należy to zrobić w miesiącu następującym po miesiącu od podpisania umowy. Podpisując umowę najpóźniej w styczniu, warunki będzie należało spełnić do końca lutego.

W promocji nie będą uznawane transakcje o kodach MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz 4900. Są to raczej niestandardowe transakcje, np. dotyczące loterii i zakładów bukmacherskich.

Jeśli spełnimy warunki promocji, to do końca lutego 2018 powinniśmy otrzymać bon na zakupy w empik.com. Bon zostanie wysłany SMS-em w postaci kodu.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji

Za pomocą tego linku złożysz wniosek o kartę MasterCard Travel w T-Mobile Usługi Bankowe

Komentowanie zamknięte do odwołania