Nowa promocja od mBanku – 150 zł premii za transakcje i 100 zł do Zalando

0

“Lepiej z eKontem” to kolejna odsłona promocji od mBanku, w której za założenie rachunku osobistego można otrzymać premię. Obecnie do zdobycia jest 150 zł za wykonanie odpowiedniej ilości transakcji bezgotówkowych. Dodatkowo można zyskać bon o wartości 100 zł do wydania w Zalando.

Promocja jest skierowana do nowych klientów, za których uważa się osoby nie posiadające w mBanku kont osobistych lub oszczędnościowych od 1 stycznia 2016 roku.

Z promocji wykluczone są konta, które zawierają cyfry 1140 2004 lub 1140 2017.

Jeżeli możesz przystąpić do promocji, to w pierwszej kolejności należy zarejestrować się – tutaj – na stronie akcji. Czas na to mamy do 31 maja 2018 r.

Przy rejestracji należy zaznaczyć wymagane zgody – w tym zwolnienie z tajemnicy bankowej, aby bank mógł przekazać organizatorowi (Agorze) dane wymagane do rozliczenia promocji.

Następnie na podany adres e-mail otrzymamy specjalny link, za pomocą którego będziemy mogli złożyć wniosek o eKonto. Musimy zawnioskować również o kartę debetową. Umowę najlepiej podpisać za pośrednictwem kuriera.

Jak zdobyć 100 zł do Zalando?

Warunki otrzymania bonu do Zalando są bardzo proste. Wystarczy wykonać min. 5 transakcji bezgotówkowych. Uznawane są nie tylko płatności kartą i BLIKiem – ale również przelewy na konto w innym banku oraz płatności internetowe (np. PayU). Czas na spełnienie powyższych warunków mam najpóźniej do końca kolejnego miesiącu następującym po miesiącu otwarcia eKonta. Otwierając konto w kwietniu, warunki musimy spełnić do końca maja. Zakładając rachunek w maju, warunki należy spełnić najpóźniej do 30 czerwca.

Bon o wartości 100 zł do wykorzystania w Zalando otrzymamy do 27 sierpnia 2018 r. Karta upominkowa zostanie przesłana na adres e-mail podany podczas rejestracji na stronie promocji.

Tutaj zamieszczam regulamin promocji mBanku współorganizowanej z Agorą

Dodatkowe 150 zł premii za transakcje bezgotówkowe

W ramach promocji „Lepiej z eKontem” do zdobycia jest w sumie 150 zł premii. Miesięcznie można zgarnąć 30 zł. Wynagradzane są płatności bezgotówkowe – kartą lub BLIKiem. Liczy się ilość transakcji w ciągu miesiąca:

  • 5 transakcji – 10 zł
  • Min. 10 transakcji – 20 zł
  • Min. 15 transakcji – 30 zł

Premie można zdobywać przez pierwsze 5 miesięcy od założenia konta – co łącznie umożliwia zdobycia 150 zł.

Regulamin promocji „Lepiej z eKontem” znajdziecie tutaj.

Co oferuje eKonto w mBanku?

Konto w mBanku należy do jednego z lepszych i tańszych na rynku. mBank przez 24 miesiące od otworzenia rachunku gwarantuje:

  • bezpłatne prowadzenie konta w przypadku eKonta z taryfą standard,
  • brak opłat za przelewy internetowe w złotówkach,
  • bezpłatne wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet i BZ WBK w Polsce (prowizja za wypłatę poniżej 100 zł wynosi 1,30 zł),
  • bezpłatne płatności bezgotówkowe i wypłaty z bankomatów za pomocą BLIKA,
  • bezpłatne korzystanie z karty debetowej przy 5 transakcjach w miesiącu (inaczej opłata wyniesie 4 zł).

Za pomocą tego linku założycie konto w mBanku i weźmiecie udział w promocji

Komentowanie zamknięte do odwołania