Nowa promocja od mBanku – 100 zł do sklepów Decathlon i do 650 zł moneyback

0

Wciąż trwa promocja mBanku, w której można zdobyć 650 zł premii za aktywne korzystanie z rachunku osobistego. Teraz mBank dodatkowo dorzuca bon do sklepów Decathlon o wartości 100 zł. Wystarczy otworzyć rachunek osobisty i spełnić proste warunki. 

W promocji mogą wziąć udział osoby, które według regulaminu uznawane są za nowych klientów i od 01.01.2016 r. nie były i nadal nie są posiadaczem lub współposiadaczem rachunku w mBanku. Regulamin dokładnie tak określa uczestników promocji:

Uczestnikami Promocji nie mogą być nierezydenci, pracownicy i współpracownicy Organizatora oraz członkowie ich najbliższych rodzin (małżonkowie, zstępni, wstępni, rodzeństwo), pracownicy i współpracownicy Banku biorący bezpośredni udział w przygotowaniu i obsłudze Promocji oraz najbliżsi członkowie ich rodzin tj. małżonkowie, dzieci, rodzice, rodzeństwo, powinowaci do drugiego stopnia, a także osoby pozostające z nimi we wspólnym gospodarstwie domowym, bądź osoby, które dysponowały jakimkolwiek rachunkiem w Banku o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.01.2016 r.

 

Jeśli spełniamy powyższy warunek, to możemy złożyć wniosek o rachunek osobisty w mBanku. Na samym początku należy zarejestrować się na stronie promocji. Czas na to mamy do 28 lutego 2018 r. Do tego czasu musimy także wysłać wniosek o otworzenie eKonta.

Tutaj możecie zarejestrować się w promocji

Na wstępie należy podać adres e-mail, dane osobowe oraz zaakceptować regulamin promocji. Po rejestracji, będziemy mogli zalogować się na stronie promocji, gdzie będzie znajdował się specjalnie wygenerowany dla nas link do wniosku o eKonto Standard.

Składając wniosek musimy wyrazić zgodę na zwolnienie mBanku z tajemnicy bankowej, aby mógł przekazać dane organizatorowi promocji (Bonnier). Podczas wnioskowania o eKonto Standard należy zdecydować się także na kartę debetową.

Umowę o konto i kartę można zawrzeć za pośrednictwem kuriera lub w placówce mBanku. Należy do zrobić w ciągu 30 dni – czyli do 31 marca 2018 r.

Jak zdobyć 100 zł do sklepów Decathlon?

Po zawarciu umowy o konto, aby zdobyć 100 zł do Decathlona, należy spełnić proste warunki. Wystarczy wykonać 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Należy to zrobić najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu od otwarcia konta (Otwierając konto w styczniu, warunki będziemy musieli spełnić do końca lutego. Otwierając konto w lutym, warunki będziemy musieli spełnić do końca marca). Za transakcje bezgotówkowe uznawane są:

  • płatności kartą
  • przelew na konto w innym banku
  • płatności internetową

Wypłata z bankomatu czy przelew na inne konto w mBanku nie będzie uznawane za transakcję bezgotówkową.

Informację o przyznaniu vouchera na zakupy w Biedronce powinniśmy otrzymać do 30 czerwca 2018 r. Wiadomość zostanie wysłana na adres poczty e-mail, który podaliśmy przy rejestracji na stronie promocji. Kod rabatowy pojawi się w na stronie promocji także najpóźniej do 30 czerwca 2018 r.

Regulamin tej części promocji znajdziecie tutaj

Zwrot środków za transakcje – do 650 zł premii

mBank zwraca nam 4% wartości transakcji kartą oraz/lub BLIK-iem. Moneyback będzie wypłacany na rachunek eKonto co miesiąc. Miesięcznie można zdobyć maks. 130 zł. Zwroty za transakcje możemy zgarniać przez 6 miesięcy. Maksymalnie do zdobycia jest 650 zł. Zwrot środków będzie wypłacany w kolejnym miesiącu kalendarzowym, po którym spełniliśmy warunki otrzymania zwrotu.

mBank wymaga od nas spełnienia jeszcze trzech warunków, aby otrzymać zwrot za transakcje. W ciągu miesiąca należy wykonać transakcje bezgotówkowe kartą lub BLIK-iem na min. 250 zł. Poza tym, każdy uczestnik promocji musi zapewnić miesięcznie wpływy na min. 1000 zł. Ostatnim warunkiem jest zalogowanie się do bankowości mobilnej przynajmniej raz w ciągu miesiąca.

Więcej na temat eKonta przeczytacie w tym wpisie.

Pod tym adresem znajdziecie regulamin promocji związanej z moneybackiem

Tutaj zarejestrujecie się w promocji i będziecie mogli zdobyć 100 zł na zakupy w Biedronce

Komentowanie zamknięte do odwołania